Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Horoskop na listopad: Štíři můžou riskovat, Lvy čeká nová láska

Info ikona
Horoskop

Co pro vás přichystaly hvězdy na celý nadcházející měsíc?

Štír

24. 10. – 22. 11.

Kombinace Slunce, Merkura a Venuše z vašeho znamení a Jupitera z Ryb vám až do 16. listopadu přináší dny, kdy máte víc štěstí než rozumu. Čekají vás situace, v nichž můžete klidně riskovat, a přesto si být jistá, že všechno dobře dopadne. V lásce i v práci se vám bude dařit tak, že vás to samotnou překvapí.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

To, jak budete letošní listopad hodnotit, je jenom na vás. V druhé polovině měsíce se zaměřte na seberozvoj. Zjistíte, že jste daleko lepší, než jste si dosud myslela.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Potíže můžete mít ve chvíli, kdy si začnete plést přátelství s láskou. Ještě horší to bude, pokud dovolíte, aby si tyto dva pojmy pletl ten druhý. V takovém případě bude opatrnost lepší.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Jde o měsíc, kdy můžete bez obav využít pozitivního vlivu Jupitera, který se vrátil do vašeho sektoru majetku. Kdybyste se rozhodla, že koupíte nemovitosti, šperky nebo uskutečníte jiné investice, máte zelenou!

Mohlo by se vám líbit

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Zejména první dvě listopadové dekády probíhají tak, jak si přejete, a přinášejí vám jenom to dobré. Opatrnost se doporučuje jen 8. listopadu, kdy ve vašem sektoru komunikace probíhá měsíční zatmění. V tento den si musíte dávat pozor na pusu.

Beran

21. 3. – 20. 4.

I když se to nezdá, všechno, co se děje, vám přinese něco dobrého. Právě proto byste se měla otevřít i tomu, s čím jste nepočítala a pro co nemáte vymyšlený scénář. Zejména kolem 24. listopadu přijde štěstí z nečekané strany!

Býk

21. 4. – 21. 5.

O zásadní planetární vliv se do poloviny měsíce postará silně obsazený partnerský sektor. Když usoudíte, že opravdu nemusíte všechno dělat vy, ale že můžete celou zodpovědnost přenést na svého partnera, bude to velice rozumné rozhodnutí.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Dá se čekat, že bývalý partner, který od života dostal bolestivou lekci, se bude chtít vrátit. Dobře si rozmyslete, jestli se do tohoto dobrodružství pustíte. Vyjít může, ale taky nemusí…

Mohlo by se vám líbit

Rak

22. 6. – 22. 7.

V rodinných záležitostech vašich dospělých dětí se snažte zachovat neutrální stanovisko. Srdce máte na straně svého dítěte, ale najevo to dát nesmíte. Mladí se rychle smíří, ale na váš kritický postoj by nezapomněli.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Kombinace energií Marse z Blíženců a Merkura, který se v poslední dekádě přesunuje spolu s Venuší do Střelce, vám dává v lásce šance, o nichž jste dosud jen snila. Pokud budete chtít někoho získat, jistě se vám to povede.

Panna

23. 8. – 22. 9.

V první polovině měsíce byste si měla vyřídit pracovní záležitosti. Později na ně nebudete mít čas, protože se budete muset zaměřit na své soukromí a snažit se, aby to mezi vámi a partnerem bylo co nejlepší.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

K lidem, kteří mají pocit, že vás mohou kritizovat, protože vy se stejně bránit nebudete, se chovejte tak, aby pochopili, že se v odhadu vaší reakce zásadně zmýlili. Pokud je potřeba, abyste se vůči nim vymezila, klidně to udělejte!

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku