Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Horoskop na listopad: Štíři můžou riskovat, Lvy čeká nová láska

Co pro vás přichystaly hvězdy na celý nadcházející měsíc?

Štír

24. 10. – 22. 11.

Kombinace Slunce, Merkura a Venuše z vašeho znamení a Jupitera z Ryb vám až do 16. listopadu přináší dny, kdy máte víc štěstí než rozumu. Čekají vás situace, v nichž můžete klidně riskovat, a přesto si být jistá, že všechno dobře dopadne. V lásce i v práci se vám bude dařit tak, že vás to samotnou překvapí.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

To, jak budete letošní listopad hodnotit, je jenom na vás. V druhé polovině měsíce se zaměřte na seberozvoj. Zjistíte, že jste daleko lepší, než jste si dosud myslela.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Potíže můžete mít ve chvíli, kdy si začnete plést přátelství s láskou. Ještě horší to bude, pokud dovolíte, aby si tyto dva pojmy pletl ten druhý. V takovém případě bude opatrnost lepší.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Jde o měsíc, kdy můžete bez obav využít pozitivního vlivu Jupitera, který se vrátil do vašeho sektoru majetku. Kdybyste se rozhodla, že koupíte nemovitosti, šperky nebo uskutečníte jiné investice, máte zelenou!

Mohlo by se vám líbit

Oslíčku otřes se aneb Jak si nastavit finanční rozpočet a proč se nebát investování?

Chcete si jednou splnit své sny? Pak je ten nejvyšší čas začít své peníze hýčkat. Přečtěte si, jak si vytvořit finanční plán a proč nemít strach z investování.
marianne.cz

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Zejména první dvě listopadové dekády probíhají tak, jak si přejete, a přinášejí vám jenom to dobré. Opatrnost se doporučuje jen 8. listopadu, kdy ve vašem sektoru komunikace probíhá měsíční zatmění. V tento den si musíte dávat pozor na pusu.

Beran

21. 3. – 20. 4.

I když se to nezdá, všechno, co se děje, vám přinese něco dobrého. Právě proto byste se měla otevřít i tomu, s čím jste nepočítala a pro co nemáte vymyšlený scénář. Zejména kolem 24. listopadu přijde štěstí z nečekané strany!

Býk

21. 4. – 21. 5.

O zásadní planetární vliv se do poloviny měsíce postará silně obsazený partnerský sektor. Když usoudíte, že opravdu nemusíte všechno dělat vy, ale že můžete celou zodpovědnost přenést na svého partnera, bude to velice rozumné rozhodnutí.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Dá se čekat, že bývalý partner, který od života dostal bolestivou lekci, se bude chtít vrátit. Dobře si rozmyslete, jestli se do tohoto dobrodružství pustíte. Vyjít může, ale taky nemusí…

Mohlo by se vám líbit

Máme si ze svých sociálních sítí vymazat přátele a rodinu ex partnera?

Smazat, či nesmazat ze sociálních sítí lidi, kteří patří k blízkému okolí ex partnera? To je to, oč tu běží! V dnešní digitální době stačí jedno kliknutí k tomu, aby se rozrostl arsenál našich virtuálních přátel. Opravdu ale v následujících letech chceme, aby rodina či přátelé bývalého partnera viděli za oponu našeho života?
marianne.cz

Rak

22. 6. – 22. 7.

V rodinných záležitostech vašich dospělých dětí se snažte zachovat neutrální stanovisko. Srdce máte na straně svého dítěte, ale najevo to dát nesmíte. Mladí se rychle smíří, ale na váš kritický postoj by nezapomněli.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Kombinace energií Marse z Blíženců a Merkura, který se v poslední dekádě přesunuje spolu s Venuší do Střelce, vám dává v lásce šance, o nichž jste dosud jen snila. Pokud budete chtít někoho získat, jistě se vám to povede.

Panna

23. 8. – 22. 9.

V první polovině měsíce byste si měla vyřídit pracovní záležitosti. Později na ně nebudete mít čas, protože se budete muset zaměřit na své soukromí a snažit se, aby to mezi vámi a partnerem bylo co nejlepší.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

K lidem, kteří mají pocit, že vás mohou kritizovat, protože vy se stejně bránit nebudete, se chovejte tak, aby pochopili, že se v odhadu vaší reakce zásadně zmýlili. Pokud je potřeba, abyste se vůči nim vymezila, klidně to udělejte!

Mohlo by se vám líbit

Jak na harmonický vztah? Poznejte svůj jazyk lásky a naučte se trpělivosti

Pohodový a láskyplný vztah rozhodně nevznikne sám od sebe. Prvních pár měsíců v páru sice panuje větší míra přízně, vzrušení i porozumění, nicméně tohle všechno se postupem času může začít vytrácet. Jak mít i po letech harmonický vztah?
marianne.cz
Zdroj článku

Související články

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte české filmy s letní atmosférou? Otestujte se a nalaďte se na prázdniny

Kvíz: Jak dobře znáte české filmy s letní atmosférou? Otestujte se a nalaďte se na prázdniny

Zábava
Horoskop od 24. června: Lvy čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Horoskop od 24. června: Lvy čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Zábava
Meryl Streep slaví 75. narozeniny: Připomeňte si největší milníky její kariéry a prohlédněte si, jak se změnil její módní styl

Meryl Streep slaví 75. narozeniny: Připomeňte si největší milníky její kariéry a prohlédněte si, jak se změnil její módní styl

Zábava
Červnový úplněk podle čísel a hvězd: Dopoledne pozor na agresivitu, večer raději zůstaňte doma

Červnový úplněk podle čísel a hvězd: Dopoledne pozor na agresivitu, večer raději zůstaňte doma