Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

KVÍZ: Jak dobře znáte hollywoodské herce a herečky?

Info ikona
Ryan Gosling a Blake Lively na červeném koberci

Mnoho lidí ví o vztazích, dětech a celkově životě svých oblíbených herců a hereček pomalu více než o svých známých. A není se čemu divit. V dnešní době se o nich pouze nepíše, ale můžete je sledovat i na sociálních sítích. Patříte mezi tyto jedince? Kolik toho víte, si můžete ověřit v našem kvízu.

Tereza Čaladi | 13. 01. 2023

Věříme, že se vám to také už stalo. Začnete se dívat na nějaký film či seriál a pohltí vás natolik, že jím částečně žijete. Perfektním příkladem mohou být Přátelé. Žijí vlastně prostý život, jako mnoho z nás, s trochou více dramat na denním pořádku a možná více vtipných hlášek, ale jinak se příliš neliší. A i tak je všichni sledují.

Potom se může stát, že si nezamilujete pouze postavy a jejich životy. Ale i jejich představitele. Zejména pokud jsou ve skutečném životě podobní svému charakteru na obrazovce. To se týká do velké míry například Courtney Cox, která tvrdí, že stejně jako Monica musí mít doma neustále uklizeno. Dokonce k tomuto tématu natočila vtipné Reels na Instagramu, v němž tvrdí „řekni mi, že jsi Monica, aniž bys mi řekl/a, že jsi Monica“ a ukáže svou dokonale roztříděnou kuchyň. V tomto případě navíc hraje roli, že Jennifer Anniston, která ztvárnila v Přátelích Rachel, je do dnešního dne s Courtney Cox blízkou kamarádkou. Takhle to přitom nefunguje pouze s herci z tohoto kultovního sitcomu.

Mohlo by se vám líbit

Jaká jsou dlouhodobá přátelství mezi hollywoodskými celebritami?

Ať si tvrdí kdo chce, co chce, kamarády potřebuje každý. I slavné osobnosti. Ty se pochopitelně mnohdy přátelí i mezi sebou. My z nich pro vás vybrali 20 nerozlučných dvojic. Některé jistě budete čekat, jiné vás možná překvapí.
marianne.cz

Když se nad tím zamyslíte, tak možná zjistíte, že sledujete na sociálních sítích více hollywoodských herců a hereček než lidí z vašeho okolí. To pravděpodobně ještě umocňujete tím, že si čtete o jejich životech v médiích. Jistě tak víte, že zrovna dnes má narozeniny Orlando Bloom, který si získal srdce mnohých už před 20 lety, když účinkoval v prvních Pirátech z Karibiku.

My tušíme, že toho ovšem víte mnohem víc. Ověřit si to můžete v našem kvízu.

Mohlo by se vám líbit

Zlaté glóby 2023: Nejlepší módní momenty z červeného koberce

Osmdesátý ročník udílení Zlatých glóbů je za námi. Zatímco na poli filmovém zazářil především snímek Víly z Inisherinu, červený koberec naprosto ovládla Jenna Ortega nebo Jennifer Coolidge.
marianne.cz
Zdroj článku