Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Lednová Marianne je právě v prodeji!

Nový rok, nová Marianne! Užijte si první dny roku 2023 s dávkou inspirativních rozhovorů, zajímavých článků a ro(c)kové fashion story!

K lednu neodmyslitelně patří zimní sporty, a tak jsme rádi, že se naší lednovou #coverstar stala Eva Adamczyková. S úspěšnou snowboardistkou si Simona Martínková Racková povídala nejen o životě vrcholové sportovkyně, ale také o svatbě s hercem Markem Adamczykem nebo brzkém odchodu rodičů. V lednovém čísle objevíte také rozhovor s Chantal Poullain, která aktuálně připravuje druhou knihu, a zároveň píše texty k novým písničkám. A nechybí ani rozhovor s mužem, tentokrát s fyzioterapeutem Tomášem Rychnovským, se kterým jsme si povídali o úzkém propojení těla a mysli.

Dáváte si novoroční předsevzetí? A co na ně tentokrát zapomenout a raději si napsat seznam přání? Pokud nevíte, jak na to, přečtěte si článek s názvem Sedm přání, která si letos splním. Přehlédnout byste neměli ani článek o dcerách, které žijí ve stínu svých krásných a úspěšných matek. Jejich vztah s matkou totiž často připomíná spíše konkurenční boj. Zaměřili jsme se také na jedno důležité téma – sex jako povinnost! Je pro vás sex něco, bez čeho byste se klidně obešli? Nebo se z vašeho vztahu sex naprosto vytratil? Naštěstí všechno může být jinak!

Vánočním koledám odzvonilo, teď přichází na řadu rock! To alespoň platí v naší lednové fashion story, ve které si roli modelky střihla naše produkční a zpěvačka v jedné osobě Sabina Olijve. Doufáme, že si fashion story užijete stejně jako my. A pokud byste chtěli slyšet božský hlas Sabiny Olijve, klikněte zde! Nedokážete si představit leden bez zimních sportů? Módní redaktorka Eliška Vrbová vám pomůže sestavit dokonalý vysokohorský šatník! V lednové Marianne nechybí ani módní hit list, tentokrát jsme se zaměřili na šatník herečky Patricie Pagáčové.

V mrazivých měsících potřebujete notnou dávku hýčkání! To moc dobře ví i kosmetická redaktorka Karolína Demelová, která vás naučí, jak všednodenní beauty rutinu proměnit v luxusní zážitek a vlasy i pokožku v hebký samet! V kosmetické rubrice se můžete těšit také na rozhovor s Dr. Lucy Gildea, ředitelkou pro inovace, výzkum a produkty značky Mary Kay.

Přemýšlíte, že svému psímu miláčkovi pořídíte kočičí sestru? Nebo naopak? Věřte, že soužití psa s kočkou v jedné domácnosti nemusí připomínat divokou „Itálii“. Stačí, když budete následovat několik tipů, které jsme sepsali do lednové Marianne. Přece jenom byste chtěli před českou zimou utéct do teplých krajin? Šéfredaktorka Monika Mudranincová vás díky svému článku „odveze“ do slunné Dubaje.

Milé čtenářky, přejeme vám krásný rok 2023! 

Co vás čeká v lednové Marianne?

Související články

Zábava
Blíží se festival Svět knihy 2024: Co byste si na něm rozhodně neměla nechat ujít?

Blíží se festival Svět knihy 2024: Co byste si na něm rozhodně neměla nechat ujít?

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte Sherlocka Holmese, nejslavnějšího detektiva všech dob?

Kvíz: Jak dobře znáte Sherlocka Holmese, nejslavnějšího detektiva všech dob?

Zábava
Cestování po Plzeňském kraji: Top 10 rozhleden, které stojí za návštěvu

Cestování po Plzeňském kraji: Top 10 rozhleden, které stojí za návštěvu

Zábava
Kvíz: Znáte původní konce klasických pohádek? Některé vás velmi překvapí

Kvíz: Znáte původní konce klasických pohádek? Některé vás velmi překvapí