Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Numerologie: Výjimečná mistrovská čísla 11, 22, 33 značí obrovský potenciál, těžké lekce i zasloužený úspěch

Čísla a písmena podle starověkého systému numerologie energeticky vibrují, čímž ovlivňují náš život. Jedním z hlavních aspektů numerologie je číslo životní cesty, většinou jedno z řady od 1 do 9. Existují ovšem i tři mistrovská čísla 11, 22 a 33. Jejich energie je intenzivnější a jsou výjimečná. Co o nás vypovídají a jak je využít ve svůj prospěch?

Liv Boková | 20. 03. 2024

Proč nejsou i další čísla mistrovská?

Možná se ptáte, z jakého důvodu nejsou i další dvojciferná čísla, jako 44, 66 nebo 88, se stejnými číslicemi mistrovská. 11, 22 a 33 nepředstavují mistrovská čísla proto, že jde vždy o dvě stejné číslice, ale protože se jedná o čísla tří vrcholů a tří stran trojúhelníku. Ten se skládá výhradně z čísel 1, 2, 3 a tvoří ho svatá trojice. Jde o číslice s intenzivnějším vlivem, než mají ostatní čísla. 

Čím jsou mistrovská čísla speciální

Jsou spojená s velkým úspěchem, který si ale lidé musí často tvrdě vybojovat na cestě plné těžkých zkoušek. O to silnějšími, úspěšnějšími a šťastnějšími osobnostmi se díky tomu mohou stát, na duchovní i fyzické úrovni. Podle Kaitlyn Kaerhart, světově uznávané numeroložky, astroložky, duchovní učitelky a autorky knihy You Are Cosmic Code, mistrovská čísla značí u člověka velkou hloubku a obrovský potenciál, stejně jako kvalitu staré duše.

Potenciál, moudrost, intenzivní zkoušky

Tito lidé mají podle numerologie schopnost přinést světu velké změny. „V životě rozkvétají později, protože do něj vstupují s omezeními, která nejprve musí zlomit a zpracovat. Díky mimořádně silným zážitkům a zkušenostem pak září a získávají hlubokou moudrost, vysvětluje Kaerhart. „V zásadě jsou tady proto, aby lidstvo probudili a vedli k jeho nejbožštějšímu potenciálu a účelu.“ Všechna tři mistrovská čísla mají velmi vysokou energetickou frekvenci a lidé, u nichž jsou čísly životní cesty, by měli myslet pozitivně a láskyplně. Člověk s mistrovským číslem ve vínku také musí zvládnout všechny lekce spojené s jeho jednociferným. Jednociferný protějšek 11 je 2, pro 22 je to 4 a pro 33 pak 6. Představte si hlavní čísla jako intenzivnější verze jejich jednociferných protějšků,“ dodává numeroložka.

Mohlo by se vám líbit

Jaké jsou archetypy ženy: Získáte snadný návod, jak využít své silné stránky

Ženské archetypy vám pomohou lépe porozumět samy sobě. Díky nim pochopíte, co se skrývá za vaším chováním a podvědomými myšlenkami. Nemají nás někam zaškatulkovat, místo toho nabízí rámec vzorců, které se objevují v našich vztazích, včetně toho k sobě. Jakmile objevíte svůj hlavní ženský archetyp, získáte s ním i návod, jak dostat mysl i tělo do rovnováhy. Čtěte dál a odhalte, který ženský archetyp ve vás převládá a co ho posílí.
marianne.cz

Výpočet životního čísla

Životní číslo zjistíte snadno. Napište si své datum narození a postupně sčítejte všechny číslice až dojdete k jednocifernému číslu.

Například:
den narození 1. 5. 1979
1 + 5 + 1 + 9 + 7 + 9 = 32
3 + 2 = 5
vaše životní číslo je 5

Je mé životní číslo mistrovské?

Mistrovská čísla jsou výjimkou. Někteří lidé si dlouhé roky myslí, že je jejich životním číslem 2, 4 nebo 6. Když jim totiž při sčítání čísel z data narození vyjde 11, 22 nebo 33, dají ještě číslice dohromady, aby získali jednociferný výsledek. Jenže tyto dvojice už jsou konečným výsledkem a nesčítají se. Pokud si tedy celý život myslíte, že je vaše životní číslo, šťastné číslo, číslo životní cesty například 2, proveďte výpočet znovu. Možná na konci čeká velké překvapení, že ve skutečnosti vás provází mistrovské číslo 11.

Mohlo by se vám líbit

Jaroslav Dušek: „Při odpuštění pocítíš nesmírnou úlevu.“ Jak se už dál netrápit tím, že nám někdo ublížil?

Oblíbený filmový i divadelní herec Jaroslav Dušek je velmi známý také svým působením ve spirituálním a ezoterickém světě. Téměř dvě dekády hraje představení Čtyři dohody, které je neustále vyprodané. Stejně jako pravidelné besedy Duše K, například s terapeuty a průvodci, lékaři, bylinkáři či cestovateli. Jeho moudro vám může pomoci s nejedním trápením. Tentokrát s odpovědí na otázku, jak se vyrovnat s tím, že nám někdo ublížil a už se tím dál netrápit.
marianne.cz

Mistrovské číslo 11 - Psychika

Pokud je číslo vaší životní cesty 11, je to vlastně zesílená 2. Jste velmi citliví, máte silnou intuici, jste schopní hlubokých vhledů a vyzařujete božské světlo. Charakterizuje vás hluboká moudrost, mnohem hlubší, než u všech ostatních čísel. Jste mostem mezi podvědomým a vědomým světem. Jste stará duše a strávili jste mnoho životů nabíráním duchovní moudrosti a znalostí. To je váš dar, který můžete sdílet se světem. Jste přirozený léčitel, nejšťastnější a nejúspěšnější budete v povolání, ve kterém povedete a budete vzdělávat ostatní. Stinnou stránkou 11 je, že výrazná citlivost tohoto mistrovského čísla může někdy vést k nervozitě, skepsi a roztěkanému myšlení. Dávejte si pozor na přílišné přemýšlení a nedůvěru, naslouchejte svému vnitřnímu hlasu a intuici.

Mistrovské číslo 22 - Budovatel

Životní cesta pod vedením mistrovského čísla 22 posouvá do extrému vše, co se pojí s číslem 4. Čtyřky jsou v numerologii „budovateli“, dvaadvacítky jsou pak „mistři architekti“. Jestliže je 22 číslem vaší životní cesty, můžete si gratulovat, protože vás provází nejsilnější z čísel v numerologii. Jste mistrem produktivity, dokážete vymýšlet i realizovat kroky, které pomohou posouvat lidstvo k lepšímu. Ať už se pustíte do jakékoliv činnosti, plně v ní projevte svůj talent a stanete se odborníkem. Ze všech čísel máte nejsilnější schopnost proměnit svou vizi ve skutečnost. Stejně jako jsou u vás extrémní pozitiva, platí to i o výzvách. Jste schopní podávat až neskutečné výkony, mohou vás ale brzdit, až paralyzovat, pochybnosti o vlastní síle. Naučte se rozvíjet a posilovat zdravé sebevědomí.

Mistrovské číslo 33 - Pečovatel

Číslo 33 je především o bezpodmínečné lásce a vyšším vědomí, zesiluje charakteristiky čísla 6, se kterým se pojí péče a starost o lidstvo. Životní cesta 33 posouvá tuto láskyplnou energii na další úroveň. 33 jsou v numerologii „hlavní učitelé“, mají duchovně nejvyvinutější frekvenci. Toto mistrovské číslo provází osvíceného vychovatele a pečovatele. Jste tu proto, abyste zvládli bezpodmínečnou lásku k sobě samým a pak ji dali i ostatním. Jste mistrnými léčiteli a průvodci, opět nejprve sebe sama a následně i ostatních. Dokážete si vyléčit zlomené srdce, víte, co znamená trpět, následně chcete zmírnit utrpení druhých. Zůstaňte otevření a opřete se o svou vrozenou citlivost, místo abyste se uzavřeli nebo bojovali proti celému světu. V tom je vaře výzva.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Úplněk 21. července 2024 podle čísel a hvězd: Nenechte se vyprovokovat a věnujte se svému tělu

Úplněk 21. července 2024 podle čísel a hvězd: Nenechte se vyprovokovat a věnujte se svému tělu

Zábava
Červencové novoluní podle čísel a hvězd: Dopoledne se odehraje ve znamení rodiny, odpoledne zaskočí svou náročností

Červencové novoluní podle čísel a hvězd: Dopoledne se odehraje ve znamení rodiny, odpoledne zaskočí svou náročností

Zábava
Horoskop od 24. června: Lvy čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Horoskop od 24. června: Lvy čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Životní styl
Chcete více cestovat? Zjistěte, jak na to, s těmito šesti instagramovými profily

Chcete více cestovat? Zjistěte, jak na to, s těmito šesti instagramovými profily