Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

PanzerGlass skvěle ochrání telefon, chytré hodinky, tablet nebo i vaše oči

Info ikona
ochranné sklo na mobil

Mobilní telefony se staly každodenní součástí našich životů, bez kterých si ho už snad ani neumíme představit. Poslední roky nejde ale jen o ně, velmi populární se taktéž staly chytré hodinky, tablety a další chytrá přenosná zařízení. Nákup takovýchto hraček ale není levná záležitost a stačí jeden nechtěný pád, který zapříčiní nutnost zaplatit nákladnou investice do opravy nebo hůře i do výměny zařízení. Nejen z těchto důvodů se tak vyplatí myslet na ochranu a prevenci, která stojí jen zlomek ceny oproti servisu.

Promotion | 27. 12. 2023
Měření

Ochranná tvrzená skla v mnoha variantách

PanzerGlass patří již mnoho let k předním výrobcům ochranných prvků a svou nabídku neustále rozšiřuje a inovuje. Nejrozšířenější kategorií jsou tvrzená skla, která lze sehnat na drtivou většinu prodávaných telefonů, hodinek nebo tabletů u nás. Skla jsou vyrobena z tvrzeného skla nejvyšší kvality, které zajistí nadstandartní ochranu vašeho zařízení. V kombinaci s nejnovějšími technologickými inovacemi poskytují nejsilnější možný způsob ochrany. Sklům nevadí ani čtečky otisků prstů v displeji a skvěle si s nimi rozumí.

U tvrzených skel pro telefony iPhone lze navíc vybírat i z mnoha zajímavých variací. Velmi populární jsou skla Privacy, neboli s filtrem pro ochranu soukromí, kdy obsah vašeho telefon je čitelný pouze z přední strany. To se může skvěle hodit například v hromadné dopravě, kdy nechcete, aby každý kolem vás viděl, na co se koukáte. S novými modely iPhone 15 pak výrobce přišel s variantou skla, které kombinuje antireflexní vlastnosti pro skvělou čitelnost na přímém slunci a filtr proti modrému světlu, který se stará o pohodlí a zdraví očí při sledování obrazovky telefonu před spaním. I přes tyto vlastnosti navíc sklo téměř nezkresluje barevné podání displeje a je stále stejně odolné.

Info ikona
ochranné sklo na mobil

Opomenout nemůžeme ani skla pro zadní fotoaparáty telefonů. Obzvláště špičkové modely telefonů se dokážou hravě vyrovnat klasickým fotoaparátům. Jejich sklíčka přes čočky fotoaparátů jsou ale náchylná na poškrábání při pravidelném pokládání na stůl a stačí malé poškození a rázem telefon může mít problém s ostřením. Proto i zde se vyplatí pořídit buďto sklo na celý modul s fotoaparáty, nebo nově i takzvané Hoops. Hoops jsou ochranné skla na čočky fotoaparátu, které nejen maximálně chrání pokročilou fototechniku nových telefonů, ale hlavně nijak nezkreslují výsledné fotky a pro modely iPhone 15 lze vybírat z mnoha barev.

Stylové a maximálně odolné kryty

Obrazovka telefonu bývá zpravidla tou nejnákladnější položkou při rozbití telefonu, ale zapomínat by se nemělo ani na kvalitní a odolný kryt. PanzerGlass má v nabídce aktuálně dva typy krytů a to ClearCase a HardCase. ClearCase je tvořen tvrzeným sklem o tloušťce 0,7 mm a odolným TPU rámečkem. Kryt nechá naplno vyniknout jedinečný design telefonu a zároveň ho díky vysoké odolnosti ochranní i při ošklivém pádu z výšky. HardCase je ještě odolnější a u varianty pro iPhone 15 splňuje dokonce čtyřnásobně certifikaci Military Standard. To znamená že přežije i pád z 4,8 metrů. I tak si zachovává průhledný design a je vyroben z odolného 100% recyklovaného polykarbonátu na zadní straně. Pro telefony iPhone řady 13 a výše jsou verze i s plnou podporou MagSafe.              

Info ikona
ochranné sklo na mobil

Zajímavostí je pak také ještě kryt FullProtection pro hodinky Apple Watch, který se na hodinky nijak nelepí, ale pouze se na ně nacvakne. Kromě snadné instalace má tak výhodu, že nemusí být na hodinkách pořád, ale jen pouze při situacích, kdy je vyšší riziko jejich poškození.              
 

Produkty PanzerGlass lze zakoupit u všech známých prodejců. Více informací na www.ochrandisplej.cz

Společnost PanzerGlass vznikla v roce 2013 v Dánsku. Od té doby působí v desítkách zemí a nabízí širokou nabídku ochrany pro různá chytrá zařízení. Kromě maximální odolnosti se soustřeďuje i na design, kvalitu a stylový vzhled.