Přejít k hlavnímu obsahu
Zábava

Svátek všech dětí! Uděláte jim radost zážitkem, cvrnkacími kuličkami, nebo osobní knížkou?

Info ikona
Den dětí

Ať už preferujete zážitky, drobné nebo větší radosti, máme pro vás tipy na dárky ke Dni dětí, kterými jim jistě vykouzlíte úsměv na tváři.

Karolína Peřinová | 30. 05. 2022

Pro malé i velké parádnice

Den dětí je skvělá příležitost, jak potěšit vaše malé parádnice, klidně i parádníky a rozšířit jim sbírku ve šperkovnici. U značky Apart můžete vybírat z mnoha motivů od zvířátek, kytiček až po dětské oblíbené hrdiny např. z filmu Frozen nebo s Mickey Mousem. Značka Apart je také ideálním místem, kde pořídit první náušnice pro holčičky. Jediným problém bude, že nebudete vědět, které vybrat dřív. A pokud si vaše dítě nepotrpí na šperky a je praktičtěji založeno, jistě ho potěší stylové hodinky ve všech možných barvách i motivech.

Společný zážitek

Upřednostňujete zážitky před hmotnými dárky? Pak s dětmi vyrazte do Aquapalace Praha! Najdete zde nejdelší tobogán v České republice a více než 20 skluzavek a jiných vodních atrakcí, které zaujmou ratolesti každého věku. Čestlický aquapark si navíc pro všechny děti připravil malý dárek na přivítanou, unikátní virtuální realitu v tobogánu MAGIC TUBE i oblíbený Aquazorbing po celý den zdarma.

Osobní radosti

Jeden z nejkrásnějších dárků je taky ten, který je pro obdarovaného vytvořený na míru. Ručně vyráběné hračky značky Uši jsou přímo šité na míru. Do ouška zvířátka totiž můžete nechat vyšít jméno vašeho děťátka. Na výběr je liška, myška, zajíc a medvídek. A máme tu ještě jeden tip na personalizovaný dárek. Na mojeoblibenakniha.cz můžete vytvořit knížku přímo o vaší ratolesti. Stačí zvolit příběh, který se vám bude líbit, napsat jméno, zvolit pohlaví, barvu vlasů a taky vedlejšího hrdinu, který knižní dobrodružství prožije s dítětem. Můžete to být klidně vy!

Možností, jak potěšit děti a oslavit jejich den, je mnoho. Vy sami nejlépe víte, co jim dokáže vykouzlit jiskřičky v očích a úsměv na tváři. V galerii najdete několik našich dalších tipů, se kterými nešlápnete vedle.

Zdroj: Autorský článek