Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Vychází březnová Marianne se zázračným kelímkem Oriflame

Také už ve vzduchu cítíte jaro? Pojďme ho společně vyhlížet s březnovou Marianne, u které najdete kosmetický dárek v podobě zázračného kelímku Oriflame.

A co vás v březnové Marianne čeká a nemine? Rozhodně nepřehlédněte rozhovor s naší #coverstar herečkou Denisou Barešovou, se kterou jsme se bavili o syndromu vyhoření i lásce k pečení. Mimochodem, věděli jste, že Denisa chodila na cukrářskou školu? Za přečtení stojí také rozhovor se Zlatou Adamovskou, moderátorem Danielem Stachem nebo malířkou Petrou McGrath.

Věrní čtenáři Marianne si možná všimli, že v posledních měsících došlo k menší obměně redakce. Nebojte se, nikoho jsme nevyhodili! Jenom naše produkční Klárka a online editorka Kája mají jiné, a mnohem důležitější povinnosti. A tak jsme se našich novopečených maminek zeptali, jaké byly jejich představy o mateřství, a jaká je následná realita. Věříme, že se při čtení článku Mateřství: představa vs. realita skvěle pobavíte. Po duši vás pohladí také článek s názvem Láska na druhý pohled. Holt, občas se Amor s příletem o pár let zdrží a vytasí své zbraně ve chvíli, kdy sedíte naproti dlouholetému kamarádovi. Život ale není jenom peříčko a těžkosti mohou zažívat nejen dospělí lidé, ale také děti. Barbora Šťastná proto otevřela velmi aktuální téma - dětské úzkosti. Co máme dělat, když se úzkost zabydlí v dětském pokojíčku?

Na konci minulého roku zemřela ikona britské módy Vivienne Westwood. Na její um i na další ženy, které si podmanily módní průmysl, zavzpomínala módní redaktorka Eliška Vrbová v článku s názvem Když módě velí ženy. Hádáme, že ve vaší šatní skříni nechybí pruhovaný svetr! Trefili jsme se? Pak vás možná zaujme článek právě o tomto ikonickém kousku. V módní rubrice objevíte i hit list Jany Kirschner nebo rozhovor se zakladatelkami značky CHAPPE.

Věděli jste, že dvojí čištění pleti je nejefektivnější způsob, jak z obličeje každý večer perfektně odstranit veškeré líčení, nečistoty a zbytky SPF? Kosmetická redaktorka Karolína Demelová vám ukáže, jak „double cleansing“ provést. K březnu neodmyslitelně patří jarní úklid, který je důležitý provést také v kosmetické taštičce či šuplíku. Kdy je na čase vyhodit řasenku? A jak nejlépe vyprat štětce?

Patříte k lidem, kteří už napjatě vyhlíží letní dovolenou? Nebo naopak ještě spřádáte plány na zimní lyžovačku? Ať tak či onak, v březnové Marianne si na své přijdou oba týmy. Pro milovníky svahů máme pozvánku do sousedního Rakouska, pro milovníky tepla a sluníčka jsme si zase připravili malou plavbu jachtou po Jadranu.

A to nejdůležitější na závěr! Součástí březnové Marianne je také kosmetický dárek – zázračný kelímek Oriflame. Multifunkční balzám skvěle hydratuje a můžete ho použít nejen jako balzám na rty. Na výběr máte ze třech verzí - original, černý rybíz a mučenka. 

Milé čtenářky přejeme vám krásné čtení!

Co vás čeká v březnové Marianne?

Související články

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

Dům
Minidomek v Jižních Čechách slouží pro útěk před ruchem města

Minidomek v Jižních Čechách slouží pro útěk před ruchem města

Tradice
Naši předci se snažili bouřky zahnat. Měli způsob i proti krupobití

Naši předci se snažili bouřky zahnat. Měli způsob i proti krupobití

Poradna
Renovace dřeva krok za krokem: Snadno a za pár korun mu vrátíte ztracenou krásu

Renovace dřeva krok za krokem: Snadno a za pár korun mu vrátíte ztracenou krásu