Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zdraví

Ochranný štít pro pokožku – objevte sílu s Linola Protective Balm!

Info ikona
péče o pokožku

Na teplé dny jsme se určitě všechny těšily. Konečně oblékneme šaty a sukně a budeme si užívat sluníčko! Jenže s létem je spojená i nepříjemnost, s kterou se někdy určitě setkala každá z nás. Bolestivé odřeniny, zarudnutí, podráždění nebo opruzeniny... Nejčastěji se objevují v oblasti stehen, kde se kůže tře o kůži.

Promotion | 23. 05. 2020

V létě si sice naše pokožka užívá hřejivé sluneční paprsky, jenže je také vystavena větší námaze. Mnohem více se potíme a mezi stehny nemáme bariéru v podobě oblečení. Pokožka se tře o sebe a snadněji se poraní. Následkem je bolest, pálení a svědění. Chtělo by to něco jako ochranný štít! A ten existuje!

Zařaďte do své denní beauty rutiny novinku – Linola Protective Balm. Stručně a výstižně by ho šlo popsat jako lehký balzám s velmi silnou ochranou. Na pokožce vytvoří jemný ochranný film, který zabrání podráždění a vzniku bolestivých míst. Zároveň však pomáhá i k regeneraci již narušené kůže. Balzám je příjemně prodyšný, nemusíte se bát hromadění vlhkosti. A pro zajímavost, nemusíte si tenhle zázračný krém nechávat jen pro sebe, hodí se i pro ošetření pokožky dětí, které nosí plenky.

Info ikona
péče o pokožku

Zázračná kyselina linolová

Linola Protective Balm se velmi snadno nanáší a má protizánětlivý účinek. Za to vděčíme obsaženým rostlinným složkám, jako je třeba extrakt z kořene zázvoru. Kromě toho ale obsahuje i přírodní oleje a kyselinu linolovou.

Ta je velmi mocná, umí totiž zregenerovat ochrannou kožní bariéru a zklidnit pokožku, a pro zdravou kůži přímo nezbytná! Jde o polynenasycenou omega-6 mastnou kyselinu, její nedostatek, způsobuje suchou a svědivou pokožku.

Minerální oleje a silikony naopak v balzámu nenajdete, není ani parfemován, proto není žádný problém používat ho v intimních oblastech, na které je každá žena citlivá.

Info ikona
péče o pokožku

Balzám naneste po sprchování na opravdu důkladně usušenou poraněnou kůži. Jak už bylo řečeno, nejčastěji postižena je kůže mezi stehny, použít ale můžete Linola Protective Balm všude tam, kde potřebujete. Pojistit si, že se vám letos bolestivé podrážení vyhne, můžete i volbou vhodného oblečení. Na léto je nejlepší volnější z přírodních materiálů, jako je len či bavlna.

A polehnout se na tenhle silný a účinný balzám mohou i muži  muži - sportovci. Voděodolný film balzámu spolehlivě ochrání všechny cyklisty, turisty i běžce a pomůže jim dosáhnout lepšího výsledku.