Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Životní styl

Až na dřeň aneb Nejupřímnější královské rozhovory, které odhalily duševní nemoc i nevěru

Info ikona
Princezna Diana a princ Charles

Princ Harry a Meghan nejsou jediní příslušníci královské rodiny, kteří kývli na otevřený rozhovor. Už v minulosti nám princezna Diana, Sarah Ferguson či princ Charles dokázali, že správně položené otázky si zaslouží upřímnou odpověď.

Promotion
Promotion
Alžběta Rybářová | 4. 03. 2021

Kdo v diáři nemá zakroužkované datum 7. března, ten jakoby v posledních dnech nečetl zprávy. Právě v tento den televize CBS zveřejní exkluzivní interview Oprah Winfrey s princem Harrym a Meghan. Už z prvních ukázek je patrné, že nepůjde o formální rozhovor plný zdvořilostních frází a diplomatických odpovědí. V první části rozhovoru vystoupí pouze Meghan, která poodkryje, jakým způsobem probíhalo přijetí do královské rodiny, a zároveň prozradí podrobnosti o svatbě i mateřství. Následně se k Meghan připojí princ Harry a společně budou zodpovídat otázky zaměřené na "megxit" i plány do budoucna. Z oficiálního traileru také vyplývá, že se královský pár rozhovoří také o princezně Dianě.

Už teď se o rozhovoru hovoří jako o převratném interview, které v královské rodině nemá obdoby. Pokud ale zapátráme v archivu, zjistíme, že princ Harry a Meghan nejsou jedinými členy královské rodiny, kteří se před kamerou upřímně rozpovídali. Jenom vzpomeňme na děsivě otevřený rozhovor princezny Diany s Martinem Bashirem či inteview prince Charlese s Jonathanem Dimbleby. Na druhém spektru „nejšokujících rozhovorů“ stojí princ Andrew, kterého svými otázkami „usmažila“ novinářka Emily Maitlis.

Princezna Diana a Martin Bashir

„V tom manželství jsme byli tři, takže bylo trochu přeplněné,“ řekla princezna Diana v rozhovoru, který 20. listopadu 1995 vstoupil do dějin. Lady Di v otevřeném interview s novinářem Martinem Bashirem promluvila nejen o krachu manželství s princem Charlesem, ale také veřejně přiznala, že trpěla poporodní depresí a bulimií. V současné době je rozhovor předmětem vyšetřování, neboť panují domněnky, že ke zpovědi byla Diana donucena. Podle jejího bratra, Charlese Spencera, ji novinář Martin Bashir vydíral falešnými bankovními výpisy. Ať už za vznikem rozhovoru stálo cokoliv, jedno je jasné. Jde o nejkontroverznější rozhovor v dějinách britské královské rodiny.

Další královské rozhovory naleznete v naší galerii. 

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion