Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Hit Instagramu: Kde najdete pláž s živými prasátky?

Info ikona

Písčité pláže, průzračné moře a…prasátka! To není zoufalý výplod naší fantazie, nýbrž realita, kterou naleznete na jednom speciálním ostrově.

Také jste na svém Instagramu zaregistrovali lavinu fotek s prasátky na pláži? Snad každý světový influencer, který něco znamená, se nechal vyblejsknout v obklopení růžových zvířátek. Pokud jste si do této chvíle mysleli, že fotka vznikla maximálně tak ve photoshopu, pak jste byli na omylu. Pláž s názvem „Pig beach“ doopravdy existuje a my vás vezmeme na exkurzi.

Kde najdete Pig beach?

Výlet za prasátky rozhodně nepatří k low-cost tripům. Pláž se totiž nachází v místě zvaném Exumas na Bahamách a dostanete se tam pouze soukromou lodí. Samotné místo objevil Jim Abernethy, a to při prozkoumávání ostrova Big Major Cay. V současné době však ostrov není obydlen lidmi a jediní nájemníci jsou prasátka, kočky a kozy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Je to bezpečné?

Bohužel zvířatům do hlavy nevidíme, a tak je jenom těžké určit, zda vaše návštěva ostrova proběhne bez problému. Například během letošní zimy došlo k incidentu, při kterém venezuelskou modelku Michelle Lewinovou kouslo prase do pozadí. Naštěstí se rána rychle zahojila a modelka neměla vážnější následky. Obecně se ale má za to, že místní prasátka jsou hodná a k turistům se chovají přátelsky.

Co si myslíte o Pig Beach? A chtěli byste se koupat s prasátky?

ČTĚTE TAKÉ: 14 trapných věcí, které jsme schopné udělat pro dobrou fotku na Instagram