Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Hotel Thermal: Nespočet možností pod jednou střechou

Info ikona
Hotel Thermal a výhled na Karlovy Vary

Potřebujete před zimnou nabrat energii? Zažijte nezapomenutelnou atmosféru a půvab města, které patří na seznam světového dědictví UNESCO. Vychutnejte lázeňskou pohodu, adrenalin při sportovních zážitcích, objevujte krásy karlovarské přírody anebo nedělejte vůbec nic. V hotelu Thermal se o vás královsky postarají, ať už bude vaše představa o ideální dovolené jakákoliv!

Promotion | 19. 09. 2022

Je čas na skutečný relax

Vstávejte s jedinečným výhledem na Karlovy Vary. V hotelu Thermal na vás čeká pestrá nabídka masáží a zkrášlujících procedur. Lenošit můžete v hotelovém wellness s vířivkou a saunami nebo ve venkovním bazénu, který má celoročně příjemných 30 °C. Je jen na vás, jestli se po bohaté snídani rozhodnete pro vycházku po nedalekých kolonádách nebo se ponoříte do termálního bazénu a budete se kochat výhledem. Užijte si v Thermalu nezapomenutelnou dovolenou s kamarády nebo s celou rodinou.

 

Saunia Thermal Resort

Nově zrekonstruovaná bazénová část hotelu Thermal opět láká svoje návštěvníky. Celoročně si můžete užívat venkovní bazén s plaveckými dráhami a relaxační částí o teplotě 30°C a současně i menší bazén plněný pouze jedinečnou karlovarskou vřídelní vodou steplotou 38°C. Na jednom místě najdete klasickou finskou saunu, solnou saunu či exotiku v podobě tropické sauny, na programu jsou saunové ceremoniály pod vedením zkušených mistrů saunérů.

Info ikona
Hotel Thermal Karlovy Vary

Blahodárné prameny a lázně

Lepší kondice a bezbolestný pohyb už nemusí být nesplnitelným přáním. Lékaři a odborníci z hotelu Thermal pomohou k pevnějšímu zdraví i vám. V lázních Thermal se specializují na léčbu obezity, diabetu, nemocí pohybového aparátu, nemocí zažívacího ústrojí, stavů po operacích anebo problémů s oslabeným imunitním systémem. Dopřejte si blahodárné účinky karlovarských pramenů v kombinaci s lázeňskou péčí v hotelu filmových hvězd!

Měření