Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Ovládáte umění žít i odpočívat?

Info ikona
hotel Imperial

V dnešní uspěchané době se každý snaží ušetřit čas. Někdy ho ale nezbývá dost ani na to nejdůležitější – odpočinek a chvíle, kdy se postaráme o své zdraví a načerpání nové energie. „Nechte nás o vás pečovat, nikdo jiný to lépe nedokáže”, dodává s nadsázkou ředitel Spa Hotelu Imperial v Karlových Varech Robert Jahn. A uvádí čtyři pádné důvody, proč byste měli do Hotelu Imperial v Karlových Varech dorazit.

Promotion | 29. 11. 2023

V naší hektické době si mnoho lidí hledá cesty, jak efektivně využít každý svůj volný okamžik. Ale mnohdy se zdá, že na to nejdůležitější – odpočinek a péči o zdraví – zůstává málo času. Naše tělo a mysl potřebují regeneraci a doplnění energie více než kdy jindy. 

„Ve Spa Hotelu Imperial se postaráme o váš klid a pohodu lépe než kdokoli jiný,” ujišťuje s přátelským úsměvem ředitel hotelu, Robert Jahn. Vysvětluje čtyři klíčové důvody, proč by měl být právě Hotel Imperial vaší první volbou pro relaxační pobyt. 

Info ikona
Robert Jahn, ředitel hotelu Imperial
Generální ředitel společnosti Imperial Karlovy Vary a.s.

Moderní lázeňství

Moderní lázeňství již dávno překročilo předsudky o dlouhých pobytech na základě zdravotního pojištění. Dnešní rychlý životní styl vyžaduje efektivní a intenzivní péči v kratších časových úsecích. Hotel Imperial je připraven nabídnout jak krátkodobé, tak dlouhodobé lázeňské programy, které pozitivně ovlivňují fyzický i mentální stav, a přitom nepodceňují význam prevence pro dlouhodobé zdraví. 

Info ikona
příroda u Karlových Varů

Přírodní léčivé zdroje

V hotelu Imperial využívají přírodní léčebné zdroje a používají nejmodernější terapeutické přístroje. Kombinací těchto dvou prvků můžou docílit toho, že i v relativně krátké době pocítíte preventivní účinky této léčby. Vřídelní vodu, která je zavedena přímo do hotelu, využívají na pitné kúry a koupele, rašeliny ze Slavkovského lesa při termálních procedurách ve formě zábalů. V rámci udržitelnosti přírodních zdrojů rašelinu zpracovávají přímo v hotelu a po využití ji navracejí zpět do přírody. 

Aktivní dovolená

Karlovarský region je ideálním místem pro aktivní dovolenou. Malebné procházky, cyklistické stezky, běžecké a sjezdové lyžování v Krušných horách, adrenalinové sporty – to vše a mnohem více nabízí okolí hotelu, které je doslova rájem pro milovníky přírody a sportu. 

Info ikona
hotel Imperial

Výjimečné ubytování

Spa Hotel Imperial se může pochlubit více než stoletou tradicí, avšak neztrácí kontakt s moderním světem. Snaží se spojit luxus a tradici s nejnovějšími trendy jak v oblasti lékařské péče tak v gastronomii. Hotel je situovaný v klidné části Karlových Varů, nabízí nádherné výhledy na město a okolní lesy. A pro ty, kteří touží po městském ruchu, je k dispozici lanovka, která vás rychle a pohodlně dopraví do centra města. 

Měření