Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Maximální rozmazlování i péče o zdraví. Karlovarský Prezident čeká jen na vás

Info ikona
Relaxační procedura v hotelu Prezident

Vážený host se promítl do jména hotelu v Karlových Varech, kde si dopřejete sílu léčivých pramenů, neopakovatelnou atmosféru jednoho z největších a nejslavnějších lázeňských míst v Evropě, a hlavně maximální odpočinek a ozdravení celého těla.

Promotion | 31. 05. 2024

Právě s cílem využít v maximální míře zázračných vlastností zdejších pramenů byl v Karlových Varech založen rodinný Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, který ráda a opakovaně navštěvovala ikona českého národa – prezident Václav Havel – proto slovo prezident v názvu hotelu, který vede rodina primářky MUDr. Milady Sárové. Ta je světově uznávaným balneologem a znalkyní karlovarských pramenů, které dokáže využít ve váš prospěch přesně tak, jak potřebujete. Lázeňské programy jsou připraveny nejen pro léčbu obtíží zažívání či látkové výměny, k efektivnímu a zcela přirozenému hubnutí, regeneraci, ale také povzbuzení a zlepšení imunity.

Info ikona
Masáž obličeje

Relax, romantika nebo exotika s ajurvédou?

Pokud hledáte dokonalé místo na letní dovolenou nebo si chcete už teď dopřát prodloužený víkend, máte jedinečnou možnost! S balíčkem služeb Lázně na 4 + 1 navíc získáte jednu noc v hotelu zdarma. A věřte tomu, že ani to vám nebude stačit. Na vás už je jen zvolit si, zda toužíte po relaxačním pobytu, efektivním anti-stres programu či romantice. Skvělou volbou je také balíček Luxusní masáže s ajurvédou obsahující thajskou, indickou a pravou ajurvédskou masáž přímo od exotických odborných terapeutů. Poté už zbývá rozhodnout, co vybrat z atrakcí hotelového wellness resortu dřív. Plavecký bazén zdobený polodrahokamem onyx, saunové centrum s cedrovou finskou saunou, biosaunu s bylinnými vonnými esencemi, prohřívací tepidárium s inhalací himalájské soli či aromatickou parní kabinu? Anebo zážitkové ochlazovací sprchy, kašnu s ledovou tříští a ochlazovacím a teplým masážním bazénkem? Rezervovat můžete na stránkách hotelu.

Info ikona
Bazén v hotelu Prezident

Opravdové soukromí najdete v privátních Spa Suite Zlatý rasoul a Královský hammam. Tohle je opravdu vrchol rozmazlování! Kromě přísadové koupele pro páry s vonnými oleji si totiž můžete dopřát i přírodní peeling minerálními bahny a jíly či mýdlovou masáž v mramorové parní kabině a jedinečnou vůni prastaré kelo borovice v luxusní privátní sauně.

Info ikona
Královský hammam

Účinky Mrtvého moře

Hotel Prezident se ale může pochlubit i unikátem, tím je floating – bazén s vodou Mrtvého moře, či jedinečná hotelová terasa smyslů, která kromě slunění láká nádhernými výhledy na centrum města i okolní lázeňské lesy.

A protože člověk není živ jen ze zážitků, těšit se můžete i na gastronomické požitky v podobě vyhlášených hotelových rautů zahrnujících chutě z celého světa. Hotel se pyšní také speciálním menu podporujícím formování postavy a redukci váhy, které je postavené na pestré a vyvážené stravě doplněné chutnými fresh džusy. Jistě vás osloví také skvělá vína v bio kvalitě od vinařství Špalek, které je držitelem ocenění pro malé vinařství roku. V Prezidentu zkrátka nabízejí zdraví, které chutná…

Info ikona
Floating
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Měření