Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Jak stihnout Vánoce? Velký vánoční průvodce Regionální potraviny vám bude při ruce!

Info ikona
Vánoční tipy s Regionální potravinou

Vánoční čas je pro mnohé z nás obdobím shonu a stresu, v němž se snažíme stihnout všechny úkony včas a přichystat pro naše nejbližší krásné svátky se vším všudy. Toho si všímá soutěž Regionální potravina, která se letos rozhodla ulehčit nám trápení a připravila unikátní projekt – Velkého vánočního průvodce.

Promotion | 10. 12. 2021

Inspirace z domova

Každý týden od 11. listopadu až do Štědrého dne najdete na stránce Velkého vánoční průvodce Regionální potraviny originální recept, který se hodí do zvoleného období. Prosinec zahájíme pečením vánočního cukroví – zařadili jsme recepty na tradiční peciválky a sádlovky. Jemné cukroví znaly již naše babičky a opravdu lahodné je, pokud do něj zařadíte lokální ingredience, kde si můžete být jisti vysokou kvalitou a poctivým zpracováním. K vánočnímu období jistě patří i horký nápoj – připravte si vynikající medovinu s ovocem, která krásně zahřeje na těle i duši. A jako finále najdete na stránkách recept na krémovou rybí polévku s krutony – majstrštyk každého kuchaře.

Info ikona
Tipy na Vánoce s Regionální potravinou

Inspirace z domova

K adventu neodmyslitelně patří výzdoba. Každoročně oblékáme naše příbytky do světýlek a zdobíme v duchu sváteční atmosféry. Ve Velkém vánočním průvodci najdete rozmanitou škálu inspirací na dárky, pečení i výzdobu domova. Provoňte si domov pomocí potpourri – originální alternativy k české purpuře. Průvodce nabízí i spoustu praktických šablon a taháků, které vám usnadní vánoční přípravy. Stáhněte si šablonu na vánoční přání či dárkový poukaz. Vhod přijde také návod na pečení bez váhy, díky kterému bude příprava vánočního cukroví hračka.

Info ikona
Vánoční tipy s Regionální potravinou

Hlavně na nic nezapomenout

Poslední důležitou součástí, která dotváří každý týden Velkého vánočního průvodce, je praktický úkolníček. Zde najdete rozmanité rady a tipy, na co každý týden nezapomenout, abyste do Vánoc stihli všechno v klidu a pohodě. Postupujte podle našeho časového plánu a vychutnejte si vánoční atmosféru naplno.

Info ikona
Regionální potravina

O ocenění Regionální potravina

Soutěž Regionální potravina každoročně oceňuje ty nejkvalitnější potravinářské a zemědělské výrobky napříč regiony. U produktů opatřených zelenomodrým logem si tak můžete být jisti, že jde o výrobky od lokálních výrobců, kteří dbají na regionální suroviny a poctivé zpracování. Spotřebitelé si mohou vybírat z více než 500 výrobků od více než 350 výrobců. Více informací naleznete na webových stránkách Regionální potraviny.

Info ikona
Regionální potravina