Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Roztomilé! Britská královská rodina zveřejnila nevšední vánoční fotografii

Info ikona
Kate a William

Britská královská rodina každoročně sdílí své oficiální vánoční přání, ze kterého vyzařuje rodinná souhra a spokojenost. Jinak tomu není ani v letošním roce, kdy středobodem vánočního přání je nejmladší syn vévodkyně Kate a prince Williama.

Není žádným tajemstvím, že vévodkyně a vévoda z Cambridge se rádi zvěčňují. Zatímco většinu oficiálních fotografií fotí sama Kate Middleton, vánoční přáníčka jsou doménou profesionálního fotografa. V letošním roce urozená rodina oslovila fotografa Matta Porteouse, který rodinku zachytil na pozadí kůlny se dřevem na panství Anmer Hall v Norfolku. Říkáte si, že tohle není typická vánoční pohlednice? Možná vás překvapí, jak skvěle fotky působí. Navíc to vypadá, že samotné focení byla jedna velká zábava. Tomu odpovídá také výraz prince Louise, který se řechtá od ucha k uchu. Vedle Louise se směje také jeho starší bratr George a sestra Charlotte, která je čím dál tím více podobná tatínkovi – princi Williamovi.

Info ikona
Kate a William
Mohlo by se vám líbit

Kromě vévodkyně Kate a prince Williama zveřejnil vánoční přáníčko také princ Charleschotí Camillou. Na fotografii, kterou pořídil člen jejich personálu, si princ Charles a vévodkyně Camilla užívají zahradu jejich skotského domu Birkhall. Pár na tomto místě převážně pobývá od doby, co ve Velké Británii vypukla pandemie koronaviru. Navíc to vypadá, že v letošním roce stráví Charles s Camillou nevšední Vánoce ve svém venkovském domě Highgrove House v Gloucestershire. Za královnou Alžbětou II. a princem Filipem se pár údajně vydá až po Štědrém dnu.

Info ikona
Charles a Camilla

Loňský rok patřil Archiemu

Pokud patříte ke znalcům britské královské rodiny, pak si možná vzpomenete na loňské vánoční přání od vévodkyně a vévody ze Sussexu. Těsně před Štědrým dnem totiž Meghan s Harrym zveřejnili roztomilou rodinnou fotografii s malým Archiem, která dojala celé Spojené království. Můžeme jenom hádat, zda pár obdobný snímek zveřejní i v letošním roce. Připomeňme, že na začátku roku 2020 se Meghan s Harrym vzdali rolí v královské rodině a momentálně žijí v Los Angeles. Podle posledních informací to navíc vypadá, že se vévodkyně s vévodou nezúčastní ani tradičních vánočních oslav s královnou Alžbětou II.

Mohlo by se vám líbit