Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Přivítejte léto v nové formě!

Info ikona
60denní výzva do plavek s Fitshakerem

Zpevnit postavu, zhubnout, rozproudit endorfiny během cvičení a vplout do nové sezony úplně jinak. Dala jste si na seznam svých aktuálních přání právě tyhle položky? Pak je Fitshaker výzva stvořená přímo pro vás. O co přesně jde?

Promotion | 26. 04. 2022

Již 2. května startuje 60denní Výzva do plavek s Fitshakerem, do níž se za poslední roky zapojilo tisíce žen. O co přesně jde? Je to série cvičení, akcí, tipů pod záštitou těch nejlepších z oboru. Necítíte se komfortně, když se máte na skupinových lekcích jakkoliv odhalovat? Klid. Všechny tréninky jsou v podobě videí, takže si je můžete zacvičit v klidu doma. Provázet jimi vás budou ale jen ti nejlepší — čeští a slovenští fitness trenéři. Kromě toho, že si dáte příjemně do těla, bude ale také třeba zapracovat na jídelníčku, který vám na míru sestaví výživový odborník Jan Caha.

Měření
Info ikona
60denní výzva do plavek s Fitshakerem

Jaké jsou příběhy žen, jako jste vy?

Lucie (na fotce níže) v rámci Výzvy zhubla 29 kg. Původně kladný vztah ke sportu nechovala, ale stačilo pár měsíců tréninků, aby na konci léta bez problémů uběhla 10 km závod. Peťka si zase vyladila postavu po porodu. Ať už od Výzvy očekáváte cokoliv, rozhodně na plnění cílů nebudete sama — a výsledky se stoprocentně dostaví.

 

Info ikona
60denní výzva do plavek s Fitshakerem

Rozhodla jste se pro změnu? Přihlaste se na stránkách plavkovavyzva.cz co nejdříve. Začíná již 2. května!