Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Už žádné mindráky z dokonalých fotek celebrit! Celeste Barber vám ukáže, jaká je realita

Info ikona

Štíhlé, vždy s perfektním make-upem a zachycené v „přirozené“ póze. Tak přesně tento popis sedí na fotografie, které celebrity sdílí na svých sociálních sítích.

Už dávno víme, že za jednou fotkou mohou být až několikahodinové dýchánky u photoshopu, zároveň ale občas ulítneme a tiše si povzdechneme, proč zrovna tyto ženy vypadají jako bohyně. Pokud se občas sami nachytáte, že při čekování Instagramu propadáte panice, pak pro vás máme dobrou zprávu. Australanka Celeste Barberová se baví tím, že na svém instagramovém účtu paroduje fotografie slavných osobností a ukazuje, v jak nepřirozených pózách jsou zachyceni.

Celeste Barber
Zdroj: @celestebarber

V časopise skvělá fotka, v reálném životě naprosto nesmyslný snímek. Tak přesně na tuto skutečnost chce Celeste prostřednictvím svých fotek upozornit. Nutno podotknout, že Celeste si ze sebe umí udělat legraci, a tak se na jejím Instagramu můžeme dočkat hotových perel. Navíc se nebojí zapózovat jenom ve spodním prádle, díky čemuž ostatním ženám ukazuje, že nikdo není dokonalý a všichni zápasíme s celulitidou nebo striemi.

Celeste Barber
Zdroj: @celestebarber

Za svou píli si Celeste vysloužila už 5,7 milionu fanoušků a číslo sledujících stále roste. Ani bychom se nedivili, kdyby Celeste zanedlouho mělo více fanoušků než samotné celebrity. Vezměte si kapesníčky, které vás ochrání od slz smíchu, a s chutí se podívejte na její Instagram. Věříme, že vám zlepší náladu a dodá kus sebedůvěry.

Znáte nějaký podobný instagramový účet, který si umí udělat legraci z vyumělkovaných fotek?

ČTĚTE TAKÉ: Konec vyumělkovaným fotkám! Na Instagramu frčí přirozenost