Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Jak nosit válenky, aby vypadaly stylově?

Info ikona
Válenky

Nenáviděné, proklínané a zavrhované! Ale také extrémně pohodlné. Řeč je o válenkách, obuvi, která módním znalcům způsobuje panickou ataku a široké veřejnosti zase pocit pohodlí a komfortu. Jak odvážná je myšlenka, že i válenky lze nosit stylově?

Buď je milujete, nebo nenávidíte! Při pohledu na válenky nelze zastávat názor „někde mezi“, protože tento typ obuvi jednoduše vzbuzuje vášně. Jenže, co když není chyba ve válenkách, ale v nás? Možná jenom neumíme válenky vhodně kombinovat. Možná si pořizujeme nekvalitní varianty, které se po několika vycházkách sešlápnou. A možná k nim automaticky přistupujeme jako k obuvi, která není hodna naší pozornosti.

Pokud ale ve skrytu duše nemůžete zapomenout na jejich huňaté pohodlí, pak je nejvyšší čas, abyste válenkám dali druhou, a stylingově mnohem povedenější, šanci!

Mohlo by se vám líbit

Když se řeknou válenky, většina z nás si vybaví skinny džíny nebo legíny, které jsou doplněné právě o tuto obuv. A v tom je kámen úrazu. Kombinace upnutých kalhot, válenek a dlouhého kabátu je nešťastná a způsobuje, že outfit působí „mohutnějším“ dojmem. Zároveň vám tento outfit opticky ubere centimetry, za což od nás dostává další mínusové body.

I když by se mohlo zdát, že válenky do stylového šatníky doopravdy nepatří, módní influencerky si myslí opak! Zjistily totiž, že pokud válenky zkombinujete s dlouhými, rovnými džínami či kalhotami, a navíc obléknete kratší kabát sáčkového střihu, získáte jedinečný a pohodlný outfit.

Jak už bylo zmíněno, u válenek bychom v první řadě měli sledovat kvalitu provedení. Pokud má obuv nízkou podrážku, případně není dostatečně vyztužena, po několika obutí ji sešlápnete. Následně už není cesty zpět a vaše válenky budou odsouzeny módnímu peklu. Myslete na to a raději sáhněte po válenkách, které jsou sice dražší, ale zároveň vám vydrží několik sezón.

Inspiraci, jak nosit válenky, najdete níže.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit