Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Ani černá ani modrá: Trendy v řasenkách letos nahradí úplně jiná barva

Pokud vás černá barva řasenky už trochu nudí, existují i další barevné varianty. Nejpopulárnější je pravděpodobně modrá, která vám dost možná evokuje nostalgický návrat do osmdesátých let. Možností je v tomto ohledu ale mnohem více. Letos ale kosmetické trendy ovládne řasenka v úplně jiném odstínu, který vaše oči krásně rozzáří. Jak vypadá?

Aneta Akgül | 3. 06. 2024

Dejte svému make-upu stylový šmrnc

Černá barva řasenky je stálice, která řasy krásně zvýrazní a očím dodá smyslný obrys. Ovšem právě proto, že je tak nadčasová, může se začít jevit jako nudná. Není proto od věci občas trochu zaexperimentovat a zvolit úplně jiný odstín řasenky, který vás bude bavit. Ačkoliv se jedná o opravdu malé množství produktu, které na řasy nanášíme, v celkovém vzhledu dokáže udělat opravdový wow efekt. Ať už sáhnete po jakékoliv barvě, věřte tomu, že výsledek rozhodně bude stát za to. Jedna barva bude ale přeci jen letošním kosmetickým trendům dominovat o něco více než ty ostatní.

Mohlo by se vám líbit

Chystáte se na dovolenou? Zkontrolujte, zda vám v kosmetické taštičce nechybí tyto produkty

Pokud ráda cestujete, určitě dobře víte, že balení věcí může být poměrně náročný proces. Nejen, že si v hlavě promýšlíte outfity, ale musíte také myslet na to, abyste nezapomněla nic potřebného. V dnešním článku se zaměříme na kosmetiku, a to konkrétně na takovou, která by vám při cestování rozhodně neměla v zavazadle chybět.
marianne.cz

Vyměňte černou barvu řasenky za tento dívčí odstín

Cool dívčí barva, která je nadčasová, svěží a smyslná, to je vínová neboli burgundy. Ano, právě tento odstín bude v letošním roce dominovat kosmetickým trendům, tedy konkrétně řasenkám. Fakt, že je opravdu stylový, potvrzuje i množství obsahu na sociální síti TikTok, kde najdete přes 50 milionů videí dívek líčících své oči právě touto řasenkou. Třešňová barva balancující na jemném rozmezí mezi hnědou a červenou nabízí lichotivý a smyslný způsob, jak experimentovat v líčení.

Proč je vínová barva řasenky trendy?

Barevné řasenky jsou letos velkým hitem a vínová je jednoduše velmi univerzální, bohatá a přitom jemná. Make-upu dodá nádech elegance, aniž by přehlušila vaše rysy. Tento smyslný odstín není ani výrazně teplý ani chladný, takže se hodí téměř ke všem tónům a podtónům pleti. A navíc jej můžete nosit v jakémkoliv ročním období, což je další důvod, proč s pořízením této řasenky neotálet.

Mohlo by se vám líbit

Redakce testuje voděodolné řasenky: Zjistěte, které vám nesmí v létě chybět a za které je škoda utrácet

Léto se blíží, a to znamená, že mnoho žen bude opět bojovat s tím, jaké beauty produkty zvolit, aby odolaly i těm nejtěžším podmínkám. Přímé slunce, pot, voda z bazénu či moře – všechny tyto faktory mohou způsobit, že se vaše řasenka rozmaže a vytvoří v očním okolí nelichotivé tmavé kruhy. Je proto vhodné sáhnout po voděodolném produktu. Redakce Marianne proto pro vás několik z nich otestovala. Poradíme vám, na které řasenky můžete vsadit, a za které je naopak škoda utrácet.
marianne.cz

Pro jakou barvu očí se vínová řasenka nejvíc hodí?

Vínová řasenka je známá svou schopností zvýraznit zelené oči. To je způsobeno tím, že červená a zelená jsou na barevném spektru protikladné barvy, což z nich dělá dokonalý pár. Pokud vás baví experimentování s líčením, sáhnout můžete i po výrazně červené řasence, která ale může být pro každodenní nošení příliš odvážná. Vínová nabízí jemnější variantu, která dokáže oči zvýraznit, aniž by působila příliš nápadně.

Tato barva řasenky nicméně rozhodně není určena jen pro majitelky zelených očí. Lichotivý odstín vypadá skvěle téměř na všech barvách očí. Je to jedna z nejlepších barevných řasenek pro hnědé a oříškové oči, která zároveň dokáže vytvořit výrazný kontrast s ledově modrýma očima. Navíc, pokud máte světlé oči a zrzavé vlasy, vínová nebo kaštanová řasenka na vás bude vypadat mnohem přirozeněji než intenzivní černá. Zkrátka a jednoduše, nabízí se hned několik dobrých důvodů, proč si vínovou řasenku pořídit. A věřte tomu, že tato investice rozhodně bude stát za to.

Pořiďte si svou vínovou řasenku a buďte v letošní sezoně trendy.
Zdroj článku

Související články

Krása
Jednoduché triky, jak udělat z obyčejného culíku luxusní účes: Vše zvládnete za pár vteřin

Jednoduché triky, jak udělat z obyčejného culíku luxusní účes: Vše zvládnete za pár vteřin

Krása
4 letní střihy ofin, které vládnou trendům 2024: Inspirujte se Pařížankami i retro stylem

4 letní střihy ofin, které vládnou trendům 2024: Inspirujte se Pařížankami i retro stylem

Krása
Ani Francie ani neutrální barvy: Manikúru v létě 2024 ovládne velmi zábavný trend

Ani Francie ani neutrální barvy: Manikúru v létě 2024 ovládne velmi zábavný trend

Krása
Jak poznáte, že váš SPF krém opravdu funguje? Stačí se zaměřit na jeden faktor

Jak poznáte, že váš SPF krém opravdu funguje? Stačí se zaměřit na jeden faktor