Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Líčení podle princezny Diany: Její milovaný make-up produkt je hitem roku 2024

Stejně jako v módě, i některé kosmetické trendy mají cyklickou povahu. Mezi takové patří barevné řasenky, konkrétně nostalgická modrá. Dejte této barvě znovu šanci a objevte nejžhavější kosmetický trend letošního roku.

Aneta Akgül | 15. 05. 2024

Nostalgický beauty návrat do 90. let

V módě i kosmetice se právě teď vracíme do 90. let. Obdivujeme vycpaná ramena, bokovky i volná trička s velkými nápisy. A stejně tak propadáme líčení postavenému na výrazných modrých očních stínech a modré řasence, která aspiruje na vůbec největší beauty trend roku 2024.

Řasenka je kosmetický produkt, bez kterého si většina z nás neumí představit každodenní fungování. Zvýrazní oči, prodlouží a zahustí řasy a dodá celkovému vzhledu správný šmrnc. Drtivá většina z nás ale stále sahá hlavně po černé nebo hnědé verzi. Letos díky modré vlně přichází ideální čas na změnu.

Mohlo by se vám líbit

Péče o pleť podle věku: Které produkty by vám s přibývajícími roky neměly chybět?

S každým dalším rokem se pleť a její struktura trochu mění. Ačkoliv tento proces většinou nevidíte při každodenním pohledu do zrcadla, stačí si prohlédnout své staré fotky a věřte tomu, že rozdíl poznáte. Proto je potřeba změnám pleti přizpůsobit i produkty, které si na pokožku aplikujete. Každá žena má své favority, na které ve své skin care rutině nedá dopustit. I jim je ale potřeba dát v jednu chvíli sbohem a pořídit si takové, které jsou pro starší pleť přímo určené.
marianne.cz

Modrou řasenku milovala i princezna Diana

Oblíbenost řas v odstínu hlubokého moře nikdy nebyla doménou jen hrstky nadšenců. Milovala je například i princezna Diana, která nás svým stylem inspiruje dodnes. Modrou řasenku v kombinaci s modrou oční linkou nosila opakovaně a vždy vypadala skvěle. Moc dobře si totiž uvědomovala, že právě tento odstín dokonale zdůrazňoval barvu jejích blankytně modrých očí.

Info ikona
Diana

Jak zařadit modrou řasenku do své make-up rutiny?

Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, modrá maskara může být stejně všestranná jako černá. Hodně záleží na konkrétním odstínu a samozřejmě na tom, jakým způsobem ji aplikujete. Variant se nabízí několik: od námořnické tmavě modré až po elektrizující kobaltový odstín. Pro dosažení sofistikovaného looku můžete modrou řasenku aplikovat na vrstvu černé. Jestliže je modrá příliš velkým vystoupením z vaší komfortní zóny, noste ji pouze na speciální příležitosti. Vyrážíte na večerní drink do baru s kamarádkami, na ples či oslavu narozenin? Právě v těchto případech může být tou nejlepší společnicí, která rozzáří jakékoliv líčení.

 

Mohlo by se vám líbit

Dejte sbohem obyčejné řasence. Už jste slyšela o trendu tubing mascara?

Asi každá žena zná ten pocit, kdy se marně snaží najít řasenku, která by jí vyhovovala ve všech směrech. Koupit si takový produkt, který neslepuje řasy, dodává jim objem, prodlouží je a nerozmazává se, může být opravdový boj. Kosmetický průmysl ale přišel s revoluční novinkou, která všechny tyto požadavky splňuje. Už jste slyšela o tzv. tubing maskaře?
marianne.cz
Modrá řasenka se stává nejžhavějším kosmetickým trendem roku 2024. Inspirujte se a najděte tu, která vám bude vyhovovat nejvíc.
Zdroj článku

Související články

Krása
Skřipec v hlavní roli: Naučte se 3 snadné účesy jako od profesionálního kadeřníka

Skřipec v hlavní roli: Naučte se 3 snadné účesy jako od profesionálního kadeřníka

Krása
Už jste slyšela o antimanikúře? Dejte zelenou přirozeným nehtům

Už jste slyšela o antimanikúře? Dejte zelenou přirozeným nehtům

Krása
Jak vyzrát na mastnou pleť v horkých letních dnech? Vsaďte na jednoduché tipy

Jak vyzrát na mastnou pleť v horkých letních dnech? Vsaďte na jednoduché tipy

Krása
Tradiční francouzská manikúra jinak. Ozdobte ji kytičkami nebo zvolte neonové barvy

Tradiční francouzská manikúra jinak. Ozdobte ji kytičkami nebo zvolte neonové barvy