Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Bronzery, které byste letos v létě neměla přehlédnout

Info ikona
Bronzer

K létu neodmyslitelně patří opálená pokožka. Naštěstí už dávno odzvonilo dobám, kdy jsme se od rána do večera leželi na přímém slunci a doufali, že se počáteční začervenání promění v čokoládovou pleť. V současné době orodujeme za mnohem bezpečnější variantu opálené pleti, která spočívá v použití kvalitního bronzeru.

Linda Eiseltová | 19. 06. 2021

Jaký je ale ten pravý bronzer pro tuto sezónu? Vybrala jsem pro vás několik kousků, díky kterým docílíte “sun-kissed” vzhledu během pár vteřin. 

Slyšeli jste už o značce Kosas? Pokud ne, tak zbystřete - tahle značka clean beauty by vám neměla utéct. Na jejich produkty slýchám v posledním roce jen slova chvály a letošní léto patří jejich The Sun Show Moisturizing Baked Bronzer. Dlouhý název pro bronzer? Dost možná, ale slibuje toho vážně hodně. Bronzer Kosas je totiž plný bambuckého másla a mokřádkového oleje, tudíž vaší pleti dodá nejen ten vysněný sun-kissed look, ale navíc ji i hydratuje. Produkty Kosas k nám zasílá web Revolve.

Nechte hrát fanfáry, NARS konečně přišel s krémovým bronzerem. Nedokážu už ani říct, jak dlouho jsem na tuhle chvíli čekala. Jejich pudrový bronzer Laguna je teď už kultovním produktem a bylo jen otázkou času, kdy se po tekuté verzi dočkáme i té krémové. Nový Sunkissed Bronzing Cream slibuje cream-to-powder finiš, tudíž by měl mít benefity obou světů - jednoduchou aplikaci + výdrž. A pozor, evropský web hlásí “sold out”, tak bych s jeho nákupem příliš neotálela.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Pokud si chcete letos v létě dopřát opravdový luxus, sáhněte po novém bronzeru značky Dior Forever Natural Bronze. Bronzery Dior jsou v mé kosmetické taštičce už několik let naprostou stálicí a letos se k úžasnému obsahu přidal i nádherný obal. Bronzer má totiž kožené balení imitující jejich ikonické kabelky. Tento kompakt se opravdu nebudete stydět vytáhnout z kabelky, spíš naopak.

A nebo můžete společně se mnou čekat na chvíli, kdy Cult Beauty naskladní nejnovější přírůstek do portfolia produktů značky Victoria Beckham Beauty, kterým je Matte Bronzing Brick. Produkt, který je must-have samotné Posh Spice a na který pějí ódy všichni, kteří už měli možnost ho vyzkoušet. A já věřím, co to naše společné čekání bude stát za to!

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit