Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Hledáte inspiraci na neotřelé líčení? Pomohou vám kosmetické profily z Instagramu

Info ikona
Kosmetika

Hledali jste někdy na sociální síti Instagram inspiraci pro své líčení? Pokud ne, Linda Eiseltová má pro vás několik tipů na zajímavé kosmetické profily, které vás donutí k tomu, abyste si při líčení konečně pohráli s barvami.

Linda Eiseltová | 27. 05. 2021

@katiejanehughes

Katie je z mého seznamu tím asi největším jménem a není se čemu divit. Tato britská make-up artistka žijící v New Yorku má za sebou kariéru, za kterou se rozhodně nemusí stydět a mezi její klientky patří například Rosie Huntington-Whiteley nebo Ashley Graham.

Co mě na jejím profilu baví ze všeho nejvíce? Množství přínosných informací, které se díky němu dozvíte. Ať už tápete, jak na krásnou linku nebo jak dosáhnout jejího signature glow, na jejím profilu naleznete odpovědi. A nezapomeňte se podívat na hashtag #KJHacademy, protože takhle vypadá úžasná instagramová komunita.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

@babydewyou

Na Drew jsem poprvé narazila teprve před pár měsíci a popravdě mě nejprve zaujala díky něčem úplně jinému, než je kosmetika. Drew, původem z Velké Británie, žije se svým přítelem na rodinné farmě, a tak ji často uvidíte v barevném líčení třeba při krmení jehňátek nebo obstarávání zvířat. Tenhle úplně jiný pohled na beauty svět mě naprosto uchvátil a procházení jejího profilu je pro mě jednou velkou radostí. Existuje něco lepšího, než spojení kosmetiky a zvířat? 

@walker_ash

Že je vám tato jemná blondýnka povědomá? Vidět jste ji mohli napříč editoriály ve světových módních časopisech, kampaních kosmetických značek nebo na přehlídkových molech. Americká modelka, herečka a kosmetická nadšenkyně Ash Walker je pro mě ale hlavně synonymem nenuceného a vkusného barevného líčení. Její každodenní líčení nepostrádá nápad a věřím, že i vás donutí vylézt z neutrální ulity!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

A když už budete potopeni v hlubinách Instagramu, nezapomeňte se podívat na profil holandské make-up artistky Celine Bernaerts (@celine_bernaerts). Její příspěvky doplněné hudbou jsou dechberoucí. Přesvědčte se sami.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit