Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Hravá letní manikúra z 90. let je zpět

Info ikona
manikúra

Kdy jindy si pohrát se svou manikúrou než právě během letních měsíců? Pokud vás na velké experimentování neužije, nezoufejte. O pozornost se v letošním roce hlásí minimalistické samolepky na nehty.

Glazed donut manikúra, blush nehty nebo barevná manikúra. To je jenom zlomek trendů, které jsme za poslední měsíce mohli v manikúře zahlédnout. Zdá se, že aktuálně trendové žezlo přebírají samolepky na nehty. Zatímco před dvaceti lety jsme si na nehty lepily nevkusné motivy, srdíčka, tvary ovoce, nebo dokonce třpytivé „drahokamy“, v letošním roce budeme po svých nehtech lepit mnohem sofistikovanější samolepky.

Mohlo by se vám líbit

Mnohem elegantnější návrat

„Nálepky na nehty se vracejí," říká Jenni Draper, americká manikérka, ke které s oblibou chodí modelka Karlie Kloss, herečka Florence Pugh nebo módní guru Alexa Chung. „Tentokrát jsou ale mnohem tenčí a sofistikonavější než samolepky, které si pamatujete z devadesátých let,“ dodává Jenni Draper. Podle jejího názoru je největší výhodou samolepek na nehty snadná aplikace, kterou zvládnete i v pohodlí domova.

Jak samolepky použít?

Pokud se vám samolepkový trend líbí, pak máte dvě možnosti. Buď vyrazíte do salónu, kde se o vaše nehty perfektně postarají, nebo si se samolepkami pohrajte doma. Je vám bližší druhá varianta? Pak se v první řadě ujistěte, že máte suché a nemastné nehty. „S aplikací samolepek vám pomůže špičatá pinzeta. Následně položte samolepku na nehet, ujistěte se, že jsou všechny okraje pevně na svém místě a potřete samolepku i celý nehet lakem,“ uzavírá postup manikérka. Voilà, hravá letní manikúra je na světě!

Tipy na samolepky na nehty
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku