Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jedna barva nestačí: Přivítejte jaro hravou manikúrou

Info ikona
nehty

Nemůžete se rozhodnout, jestli nalakovat nehty korálovou, trávově zelenou, nebo sáhnout po blankytně modré? Použijte je všechny – a klidně k nim ještě pár dalších barev přidejte.

Karolína Demelová | 12. 04. 2023

Jestli se vám už trochu přejedl trend Glazed Donut nehtů v neutrálních tónech, udělejte obrat o sto osmdesát stupňů a rozehrajte na drápkách všechny barvy jara. Inspirovat se můžete třeba u Taylor Swift, která nedávno zahájila své koncertní turné The Eras Tour s každým nehtem jiným. Pokud je to ale na vás příliš velká divočina (nebo nevlastníte tak širokou kolekci laků na nehty), vystačíte si klidně i s pěti nebo třeba jen třemi odstíny.

Mohlo by se vám líbit

Více je více

Takzvaná „Skittles“ manikúra odkazující k pestrobarevným bonbonům je lákavá mimo jiné tím, že ji zvládnou i úplné začátečnice. Nepotřebujete totiž žádné extra dovednosti, speciální laky ani čas navíc – jednoduše nalakujte každý nehet jinou barvou.

Skvěle vypadá klasika inspirovaná duhou, výrazné kontrasty či neonové barvy, třpytky i metalické odlesky, ale taky něžné pastely sladěné tón v tónu. Vyzkoušet můžete i subtilnější verzi, kdy ve vícero odstínech smočíte jen špičky nehtů – v podstatě jde o variaci na francouzskou manikúru, jen vyměníte bílý lak za trochu víc zábavy.

Jak na hravou manikúru?
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku