Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jedna barva nestačí: Přivítejte jaro hravou manikúrou

Info ikona
nehty

Nemůžete se rozhodnout, jestli nalakovat nehty korálovou, trávově zelenou, nebo sáhnout po blankytně modré? Použijte je všechny – a klidně k nim ještě pár dalších barev přidejte.

Karolína Demelová | 12. 04. 2023

Jestli se vám už trochu přejedl trend Glazed Donut nehtů v neutrálních tónech, udělejte obrat o sto osmdesát stupňů a rozehrajte na drápkách všechny barvy jara. Inspirovat se můžete třeba u Taylor Swift, která nedávno zahájila své koncertní turné The Eras Tour s každým nehtem jiným. Pokud je to ale na vás příliš velká divočina (nebo nevlastníte tak širokou kolekci laků na nehty), vystačíte si klidně i s pěti nebo třeba jen třemi odstíny.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v manikúře na rok 2023: Sytě růžové nehty i důraz na přirozenost

Krása
marianne.cz

Více je více

Takzvaná „Skittles“ manikúra odkazující k pestrobarevným bonbonům je lákavá mimo jiné tím, že ji zvládnou i úplné začátečnice. Nepotřebujete totiž žádné extra dovednosti, speciální laky ani čas navíc – jednoduše nalakujte každý nehet jinou barvou.

Skvěle vypadá klasika inspirovaná duhou, výrazné kontrasty či neonové barvy, třpytky i metalické odlesky, ale taky něžné pastely sladěné tón v tónu. Vyzkoušet můžete i subtilnější verzi, kdy ve vícero odstínech smočíte jen špičky nehtů – v podstatě jde o variaci na francouzskou manikúru, jen vyměníte bílý lak za trochu víc zábavy.

Jak na hravou manikúru?
Mohlo by se vám líbit

Mikro francouzská manikúra jako trend letošního jara

Krása
marianne.cz
Zdroj článku