Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jak by vypadala princezna Kate s krátkými vlasy? AI nám dala odpověď

Info ikona
Princezna Kate

Vlasy výrazně ovlivňují to, jak člověk působí na druhé. Říká se, že „vlasy jsou korunou krásy”, ale podle nás na ně platí i rčení o šatech, o nichž se říká, že „dělají člověka”. Princezna Kate již delší dobu nosí velmi podobný účes a je tak těžké představit si, jak by vypadala v nějakém jiném. Umělá inteligence nám s touto představou ale může pomoci.

Tereza Čaladi | 14. 11. 2023

Princezna Kate posledních pár let nosí vlasy pod ramena, trochu sestříhané a nedávno si opět nechala udělat i viditelnou ofinu. Nyní tak má takzvaný motýlí střih vlasů, který představuje delší ofinu, jež navazuje na trochu sestříhané vlasy, a balayge, která vlasy jemně zesvětluje.

Právě delší vlasy jí tak nejspíš vyhovují a cítí se v nich dobře. Možná jste někdy slyšeli pověru, že dlouhé vlasy značí sílu, jelikož je v minulosti nosili váleční bojovníci. To podle nás na Kate Middleton opravdu sedí.

Internetové zvědavce ovšem i tak zajímalo, jak by princezna z Walesu vypadala s krátkými vlasy. Umělá inteligence Craiyon, která se soustředí na generování obrázků (crayon znamená v překladu pastelka) tak nějaké její obrázky vygenerovala.

Princezna Kate s krátkými vlasy podle AI

Princeznina minulost s krátkými vlasy

Ačkoliv známe princeznu zejména s dlouhými vlasy a výše zmiňovaným sestřihem, je nutné poznamenat, že od té doby, co se dostala do povědomí veřejnosti – myšleno od dob začátku randění s princem William – dvakrát krátké vlasy měla. A sice v roce 2017 a 2020. Sahaly jí po ramena a nechávala si je více kudrnaté, než jak ji zobrazuje s krátkými vlasy umělá inteligence.

Info ikona
Princezna Kate s krátkými vlasy v roce 2017
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku