Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Krásnější a chráněné vlasy? Vsaďte na péči, která se nesmývá

Info ikona
vlasy

Dodají vlasům lesk i výživu, usnadní rozčesávání, ale taky je ochrání před teplem a UV zářením. Důvodů, proč přidat do své rutiny bezoplachové kondicionéry, je spousta.

Karolína Demelová | 2. 08. 2023

Slunce, slaná a chlorovaná voda, vysoušení, žehlení, kulmování… Obzvlášť teď v létě dostávají naše vlasy pořádně zabrat. Abyste se na konci prázdnin zase nemusely potýkat s lámavými vlasy a roztřepenými konečky, vyplatí se zakomponovat do péče vedle kvalitního šamponu, kondicionéru a masky ještě jeden krok, který už se ale z kadeří nesmývá. Bezoplachová péče vlasy obalí neviditelnou jemnou vrstvičkou, která je ochrání před vnějšími vlivy – a navíc jim dodá spoustu dalších benefitů.

Mohlo by se vám líbit

Bezoplachové kondicionéry pro všechny typy vlasů

V rámci bezoplachových kondicionérů, krémů a sprejů seženete ty zacílené specificky na jemné i nepoddajné vlasy, snazší rozčesávání, na uhlazení a minimalizaci krepatění, ochranu barvy, hydrataci, posílení a regeneraci, dodání oslnivého lesku i jemnou definici přirozené textury, typicky vln a kudrn. Většina z nich navíc vlasová vlákna rovnou ochrání i před teplem, takže pak můžete bez obav sáhnout po fénu, kulmě či žehličce. Během prázdnin se také vyplatí vybrat si takový, který poskytuje i štít před slunečními paprsky.

Jak bezoplachové přípravky aplikovat?

Nezabere vám to víc než pár okamžiků: do umytých, ručníkem lehce prosušených vlasů naneste menší množství produktu a pročešte hřebenem nebo prsty, aby se rovnoměrně rozprostřel do délek a konců. Následně vlasy upravte, jak jste zvyklé, anebo je klidně nechte jen tak volně proschnout. Vsadíme se, že až uvidíte výsledky, zůstane bezoplachový kondicionér ve vaší rutině celý rok.

Nejlepší bezoplachové kondicionéry
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku