Přejít k hlavnímu obsahu
Krása

Letní manikúra: Nebojte se odvázat a zkuste ombre, výrazné barvy nebo Francii v novém kabátě

Info ikona
Manikúra

Díky zavřeným kosmetickým salonům jsme se naučili pečovat o své nehty doma, nebo jsme naopak zjistily, že experimenty s domácí manikúrou nejsou nic pro nás. A ještě jednu věc nám pandemie přinesla - návštěvu salonu si užíváme jako nikdy dřív a dokonce se odhodláváme k novým stylům a barvám.

Karolína Peřinová | 13. 07. 2021

Pokud jste nikdy neměli odvahu na výraznější manikúru, právě teď nastal čas ji sebrat! Po roce uzavřených kosmetických salonů a experimentů s domácí úpravou nehtů, si nyní užívají barvy, vzory a nové techniky i ty největší „konzervy“. Možná se vám to taky stalo  před pandemií pro vás nepřipadalo v úvahu nic jiného než padesát odstínů béžové a nude a vy najednou po první letošní návštěvě odcházíte s pastelovými nehty a dokonce má každý jinou barvu. Gratulujeme k pořádnému odvazu a přinášíme vám inspiraci na manikúru, kterou si můžete nechat udělat příště.

Letos v létě nešlápnete vedle s výraznou barvou, jako je svítivě žlutá, limetková zelená a ta nejrůžovější růžová. Že jste se k až tak velké „rebelii“ ještě neodhodlala? Nevadí, nemusíte mít barvu po celém nehtu, stačí si nechat nabarvit jen konečky, protože Francie je zpět. Ano, už zase, ale tentokrát v barevném kabátě.

A pokud vás francouzská manikúra už nudí, vyzkoušejte něco nového, neokoukaného a naneste barvu jen na půlku nehtu.

Ombre nemusíte mít jen na vlasech, krásně funguje i na nehtech. Můžou hrát třeba barvami duhy anebo jen jedním odstínem. My ale hlasujeme za duhu, v létě se fantazii meze nekladou!

A o slovo se hlásí i třpytky. Jen si představte ten odlesk ve svitu slunečních paprsků.

Minimalistická manikúra se zajímavým detailem - ideální pro všechny, které se částěčně chtějí držet při zdi, ale čertík na rameni jim našeptává, aby se trochu odvázaly.

Necítíte se na to, mít každý nehet jinou barvou? Zkuste minukúru alá padesát odstínů šedi nebo jakékoli vaší oblíbené barvy.