Přejít k hlavnímu obsahu
Krása

Modrá je dobrá aneb Vsaďte na manikúru v odstínu nebe

Info ikona
Mani

Už jsme si zvykli, že trendy v oblasti manikúry přicházejí a rychle zase odcházejí. Přesto existuje jeden trend, který se v manikúře zabydlel už od minulého roku. Ano, hádáte správně, řeč je o manikúře v odstínu nebe!

Podle psychologů modrá barva symbolizuje klid, uspokojení a soulad. Zbožňují ji lidé, kteří touží po harmonii a vnitřní pohodě. Možná proto se modrá manikúra v současné turbulentní době drží na vrcholu popularity a stále si získává nové obdivovatele. Pokud tedy máte pocit, že ze všeho nejvíce potřebujete zmiňovaný klid, můžete začít u manikúry. Věřte nebo ne, modrá barva bude vašim nehtům nesmírně slušet.

Modrá je dobrá

Pravda, na podzim jsme se zamilovali do kobaltově modré manikúry, která dodala nehtům zimní punc. Aktuálně ale můžeme paletu modré barvy rozšířit i o další – světlejší odstíny modré, které naopak evokují přicházející jaro. Pokud vám připadá pastelově modrá manikúra příliš nudná, můžete si pohrát s designem nehtů. Kromě stále oblíbených puntíků ve spodní části nehtu můžete vyzkoušet třeba i obrácenou francouzskou manikúru. Když už jsme u francouzské manikúry, nic nebrání tomu, abyste namísto bílého proužku na vrchní části nehtu zvolili proužek modrý.

Hrátky s odstíny

Kdo si hraje, nezlobí. Pokud nemáte rádi nudu a chcete, aby vaše manikúra vypadala zajímavě, pak zkuste každý nehet nalakovat jiným odstínem modré. Výsledkem bude doslova nebeská manikúra, která jistě nezůstane bez povšimnutí. Pouze si dejte pozor, abyste nehty na lakování perfektně připravili. Díky tomu budete mít jistotu, že se po dvou dnech nezačne lak odlupovat. A jak na precizní manikúru z pohodlí domova? Postup najdete v našem předchozím článku, který je zaměřen na domácí manikúru v deseti krocích