Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Soutěž: inovace v boji proti vráskám – zapojte se i vy!

Info ikona
Avene

Není vaše pleť co bývala? Pozorujete na ní první hlubší vrásky a linky? Vezměte budoucnost pleti do svých rukou a vyzkoušejte inovaci v anti-agingu, novou řadu Hyaluron Activ B3 od francouzských dermatologických laboratoří Eau Thermale Avène.

Promotion | 16. 10. 2023

Neřeší jen následky stárnutí viditelné na vaší pleti, ale jako první péče i jeho hlavní příčinu – buněčnou senescenci. Co to znamená? Pokuď buňky v pleti přestanou plnit svou funkci (dělení, produkce elastinu, kolagenu, kyseliny hyaluronové atd.), stávají se senescentní a začínají produkovat tzv. SMS, specifický sekretom, který kontaminuje okolní zdravé buňky, urychluje jejich stárnutí a říkáme, že stárnutí je nakažlivé a pleť v důsledku buněčné senescence stárne předčasně.

Na buněčnou senescenci působí i celá řada vnějších a vnitřních faktorů jako stres, hormonální změny, sluneční záření, kouření atd. Řada Hyaluron Activ B3 díky svým aktivním látkám zabraňuje šíření stárnutí (přesná koncentrace 6% niacinamidu), chrání zdravé buňky a stimuluje jejich činnost, čímž až o 50 % prodlužuje jejich životnost.

Obsahuje dvě velikosti kyseliny hyaluronové – vysoce molekulární pro povrchovou hydrataci pleti a nízkomolekulární pro stimulaci přirozené tvorby kyseliny hyaluronové v pleti. Novou ingrediencí je ve specifické péči (noční a oční krém) výtažek z plodu Haritaki, které ve své ruce drží i samotný Budha, ovoce dlouhokověkosti, které chrání kyselinu hyaluronovou v pleti, aby byla správně a dlouhodobě hydratovaná.  

Info ikona
AVene

Oční péče má navíc dextran sulfát proti otokům, kruhům a váčkům v očních partiích, noční krém zase motor buněčného mládí, zásobárnu vitaminu A ve formě retinalu. Nepleťme si retinal se známějším retinolem. Retinal je až 10x účinnější forma vitaminu A

Všechny produkty jsou bez kontroverzních složek, vegan, šetrné k životnímu prostředí. Obaly jsou 100% recyklovatelné. 

Info ikona
Avene produkty

Pojďme si jednotlivé produkty představit.

Krém pro obnovu buněk 

První krok, základní péče. Je vhodný k použití ráno i večer. Lze dokoupit za zvýhodněnou cenu pouze samotnou náhradní náplň a šetřit tak současně životní prostředí. Používá se ráno a/nebo večer. Samostatně nebo po koncentrovaném séru. Má delikátní květinovou parfemaci, která zpříjemní používání. Obsahuje 92 % složek přírodního původu. 

Doporučená cena: 999 Kč  

Koncentrované vyhlazující sérum 

Vysoká koncentrace obou molekulárních velikostí kyseliny hyaluronové. Bez parfemace, vhodné i pro oční okolí. Okamžitě zpevňuje pleť. Stačí 2-3 kapky. 94 % složek přírodního původu. Používá se ráno a/nebo večer, samostatně jako podklad pod make-up nebo následnou péči. 

Doporučená cena: 1099 Kč 

Info ikona
Avene

Oční krém s trojitým účinkem 

Působí nejen proti vráskám, ale i kruhům a váčkům pod očima. Je bez parfemace, vhodný i na jemné vrásky v okolí úst. Obsahuje 93 % složek přírodního původu. 

Doporučená cena: 899 Kč 

Doplňkovou péčí je Multi-intenzivní noční krém s retinaldehydem, který vyhlazuje pleť a stimuluje buněčnou obnovu během spánku. U velmi citlivé pleti doporučujeme nejprve vyzkoušet na malé části kůže. Ráno se probudíte se svěží a rozzářeno pletí. Obsahuje 97 % složek přírodního původu. 

Doporučená cena: 999 Kč 

Všechny produkty jsou k dostání v partnerských lékárnách. 

Více informací na www.eau-thermale-avene.cz 

Zkuste štěstí a zapojte se do soutěže o 3 séra Hyaluron Activ B3 v hodnotě 1099 Kč!

Soutěžit můžete do 30. října 2023. 

Měření