Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Strie a tmavé skvrny na pokožce mohou být minulostí. Otestuje s námi pečující novinku!

Info ikona
mladá žena

Značka NIVEA přichází se dvěma žhavými novinkami, které slibují výraznou redukci nedokonalostí pokožky. Nyní máte jedinečnou příležitost vyzkoušet jeden z nich na vlastní kůži, stačí se zapojit do testování.

Promotion | 22. 03. 2024

Inovace v péči o pokožku

Od momentu, kdy NIVEA v roce 2020 uvedla na trh revoluční řadu Cellular Luminous630®, se životy žen, které si produkty této řady vyzkoušely již při vývoji, změnily.

Po deseti letech intenzivního výzkumu a analýzy přes 50 000 molekul byla objevena molekula číslo 630, která přináší průlom ve vyrovnávání barvy pleti a odstraňování tmavých skvrn. Dnes se řada LUMINOUS630® rozšiřuje o nové produkty určené přímo pro péči o tělo, specificky navržené pro ženy,  jež si přejí minimalizovat viditelnost strií a pigmentových skvrn. My vám teď olejové sérum nabízíme k testování.

Info ikona
Nivea Luminous630 Body oil

Strie a pigmentové skvrny jsou tématem většiny žen

Strie jsou rozšířeným problémem, který postihuje až 40 % lidí na celém světě. Jejich hlavní příčinou jsou prudké změny hmotnosti, vedoucí k přetěžování kůže a roztrhávání elastických vláken, což je často spojeno s těhotenstvím a změnami v hladině hormonů, které ovlivňují pružnost pokožky. U některých žen jde ve velké míře o dědičný předpoklad.

Vedle strií mohou být problémem také pigmentové a sluneční skvrny, které se formují při nerovnoměrné produkci melaninu v kůži, často pod vlivem přímého slunečního záření a stárnutí. Tyto skvrny jsou běžné rovněž během těhotenství a menopauzy kvůli hormonálním změnám, a u osob s mastnější pletí nebo sklony k akné, kde právě pupínky mohou zanechat skvrny a nechtěnou pigmentaci. Podobně jako u strií, i zde může hrát roli genetická predispozice.

A proto NIVEA přišla se dvěma úžasnými produkty. Tělové olejové sérum LUMINOUS630® a tělový krém LUMINOUS630® dokážou s vaší pokožkou opravdu mnoho. 

Tělové olejové sérum LUMINOUS360 pomáhá při pravidelném používání předcházet tvorbě nových strií, ale dokáže vyrovnávat tón pokožky a snižuje viditelnost pigmentových skvrn. Potvrzení účinnosti olejového séra LUMINOUS630® je víc než přesvědčivé. Ve čtyřtýdenní studii z roku 2022, která zahrnovala 172 žen, si téměř všechny účastnice chválily jeho účinky. Úžasných 97 % z nich vyjádřilo zájem o pokračování v používání tohoto séra, aby si udržely pozoruhodné výsledky. Tato odezva jasně dokazuje, jak může být sérum s Luminous630® transformační pro ženy, které si přejí obnovit rovnoměrný tón pokožky a zároveň minimalizovat viditelnost strií a pigmentových skvrn. A nyní ho můžete vyzkoušet i vy.

Info ikona
olejové sérum

Kromě olejového séra představuje NIVEA další pečující novinku - tělový krém LUMINOUS630®. Tento krém slibuje nejen okamžitou intenzivní hydrataci a výživu pokožky na dlouhých 48 hodin, ale také snižuje viditelnost strií a pigmentových skvrn. Díky obsahu patentované účinné látky LUMINOUS630® tento krém sjednocuje barevný tón pokožky a přináší viditelné výsledky již po čtyřech týdnech pravidelného používání. 

Přejete si vyzkoušet, jak bude tato novinka fungovat na vás? Zapojte se s námi do testování o tělové olejového séra ! 

Měření