Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Zářivé barvy na vlasy, které na jaře musíte vyzkoušet: Dodají vašim vlasům svěží a mladistvý vzhled

Jaro, na které jsme tak dlouho netrpělivě čekali, je oficiálně tady. Kromě vyšších teplot, delších dnů a rozkvétajících květin, přichází také ideální příležitost na to vyzkoušet zcela nový odstín vlasů. Dejte svým vlasům nový a svěží vzhled, kterým každého okouzlíte.

Aneta Akgül | 4. 04. 2024

Vlasy jako věčné téma

Jsou ženy, které vzhled svých vlasů nijak zvlášť neřeší. Ale jsou i takové, které na správnou a kvalitní péči, krásnou barvu a celkový vzhled vlasů zkrátka nedají dopustit. Právě pro tyto ženy máme několik tipů, jak teď na jaře dosáhnout krásného a svěžího vzhledu vlasů. Střih je jedna věc, ale barva vlasů je kapitola sama o sobě. Barva vlasů totiž hraje klíčovou roli v tom, jak působíte na ostatní - měla by korespondovat jak s vaším stylem, tak především s vaší osobností. Pojďme se společně podívat na některé barvy na vlasy, se kterými letos na jaře naprosto zazáříte.

 

Mohlo by se vám líbit

Jaká délka vlasů sedí jakému tvaru obličeje?

Když dojde na vlasy a zejména na jejich zkracování, snad každá žena má dilema. Potom totiž chvíli trvá, než vlasy dorostou zpět. A chce přeci, aby jí nový sestřih slušel. Zjistěte, zda vám budou krátké vlasy sedět, nebo k vám jdou spíše dlouhé, pomocí několika rad vlasových odborníků.
marianne.cz

Která blond barva je nejlepší

Není blond jako blond, to víme všichni. Existuje několik různých odstínů a variant, na které můžete letos na jaře vsadit všema deseti. Dominovat bude rozhodně krémová blond, jinak také blond v odstínu vanilky, která může některými odlesky lehce připomínat až světle žlutou. Pokud ale preferujete více “uzemněnou” variantu barvy vlasů, můžete vsadit i na meruňkovou blond, což je ten nejlepší způsob, kterým docílíte trendy, avšak ne tolik výrazného odstínu. Tento odstín dodává celkovému looku o něco teplejší a hřejivější atmosféru. A pokud chcete být blond, ale zároveň se děsíte viditelných odrostů, máme pro vás skvělou zprávu. Trendy totiž bude i “špinavá blond”, což je ideální varianta pro všechny dámy, které touží po rozzářených blond vlasech, které ale vyžadují minimální údržbu a pravidelnou péči kadeřníků.

 

Jaká barva se hodí na hnědé vlasy

Pokud jste tmavší typ, nebo se zkrátka a jednoduše cítíte lépe jako brunetka, i pro vás máme několik variant odstínů barev, ve kterých na jaře naprosto zazáříte. Vedle nešlápnete například s tmavě hnědou v odstínu espressa, která působí velmi elegantně a sofistikovaně zároveň. V tomto odstínu si můžete všimnout několika světlejších odstínů, které vzhledem připomínají právě espresso, odtud také pochází název. Vedle ale nešlápnete ani s čokoládově hnědou, která si svou popularitu drží celoročně. Pokud jste fanynkou spíše světlejších odstínů, ale nechcete se vzdát své tmavé barvy vlasů, kaštanová hnědá je pro vás ideálním řešením. Perfektní kompromis mezi špinavě blond a hnědou, který dokonale podtrhne vaší osobnost a styl. A pro ty z vás, které preferují opravdu výraznou a elegantní barvu vlasů, máme také skvělou zprávu. Havraní černá je trendy odstín, který se na první dobrou sice nemusí zdát jako ideální na jaro, ovšem nenechte se zmást prvním dojmem. Neexistuje totiž asi žádná jiná barva, která by působila tak uhlazeně, elegantně a zároveň sexy, jako právě hluboce černá.

 

Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější barva vlasů pro rok 2024: Sluší každé ženě v každém věku

Barva roku 2024 se stává i nejvíc trendy barvou na vlasy pro letošní rok. Nádherná broskvová „peach fuzz“ přináší novou dimenzi ženskosti a smyslnosti. Tento trend je jemný a přesto výrazný. Jakým všemožným způsobem se s tímto odstínem dá kouzlit a co o něm říká Kristýna Bláhová z Hairdreams by Yes?
marianne.cz

Nebojte se s barvami trochu experimentovat

Blond a tmavé odstíny vlasů vás tak trochu nudí? Nebojte se experimentovat! Trendy totiž letos na jaře budou i barvy v jiných, poněkud hravějších, odstínech. Jsou sice trochu náročnější na údržbu, ale věřte nám, že výsledek rozhodně stojí za to. Co takhle vínově červená nebo výrazná zrzavá? Fantazii se meze nekladou a v kadeřnickém prostředí už vůbec ne! Jak již bylo zmíněno, barva vašich vlasů by měla perfektně korespondovat s vaší osobností a charakterem. Proto, pokud se cítíte na to dodat svým vlasům trochu oživení, neváhejte a jděte do toho! Jaro je totiž ideální čas na to, dodat svým vlasům trochu svěžesti a oživení.

 

Trendy barvy na vlasy, které na jaře musíte vyzkoušet
Zdroj článku

Související články

Krása
Redakce Marianne doporučuje: Nejlepší šampony z drogerie, které vám zajistí krásné a zdravé vlasy

Redakce Marianne doporučuje: Nejlepší šampony z drogerie, které vám zajistí krásné a zdravé vlasy

Krása
Jak se zbavit oteklého obličeje po ránu: Zkuste 3 jednoduché triky, po kterých se vám rychle uleví

Jak se zbavit oteklého obličeje po ránu: Zkuste 3 jednoduché triky, po kterých se vám rychle uleví

Krása
Rychlá pomoc při akné: Jak se zbavit nečekaných pupínků, které se objeví v nejhorší možnou chvíli

Rychlá pomoc při akné: Jak se zbavit nečekaných pupínků, které se objeví v nejhorší možnou chvíli

Krása
Žiletku vyhoďte do koše. Pro dokonale hladkou pokožku jednou pro vždy zkuste efektivnější metody

Žiletku vyhoďte do koše. Pro dokonale hladkou pokožku jednou pro vždy zkuste efektivnější metody