Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

Yemi A.D. nabízí zájemcům svůj byt s jedním z nejkrásnějších výhledů na New York

Info ikona
Yemi A.D.

Známý choreograf, režisér, performer a umělec opouští na dva měsíce svůj newyorský byt, aby se opět vydal na cesty po své milované Asii. Nabídl proto svůj byt k pronájmu a ukázal, s jakým ohromujícím vkusem interiér zařídil.

Terezie Benoni | 19. 09. 2023

Choreograf Yemi A.D. (41) se letos na jaře odstěhoval do New Yorku a to konkrétně do Brooklynu. Pravidelně se ale na přelomu roku vypravuje do asijských zemí, a tak se rozhodl nabídnout své bydlení ke krátkodobému pronájmu. A je určitě o co stát.  Zájemce bude mít k dispozici ložnici pro hosty s koupelnou, prosvětlený obývací pokoj s neuvěřitelným výhledem ze 47. patra na Manhattan i Brooklyn, zbrusu novou kuchyň, posilovnu, nebo co-workingovou místnost. On mezitím zamíří z velkoměsta do míst, kde bude hledat odpočinek a digitální detox, kdy se se zcela odpojí od světa a skutečně vypne mobil, mail, i veškeré sociální sítě. Kromě toho čas využije také ke přípravě nových projektů. Jedním z nich je třeba vlastní podcast, který úzce souvisí s projektem Moonshot Platform, což je digitální hnutí, které hledá mladé inovátory a snaží se je propojovat s firmami. Cílem má být uskutečňování nápadů, které pomohou řešit i ty nejpalčivější problémy dneška. Dalším z projektů je camp pro tyto inovátory, který se letos konal v Americe a v příštím roce by se měl uskutečnit v Čechách.

Galerie: Byt Yemiho A.D. v New Yorku
Mohlo by se vám líbit

Kovy a jeho partner Míra udělali životní rozhodnutí, které si nemohou vynachválit!

Nejslavnější český youtuber Karel Kovář známý také jako Kovy si se svým přítelem úspěšným stylistou Mírou Romanivem zařídil nový pracovní prostor, kde vznikají zajímavá videa, i neotřelé modely českých celebrit. Jak dlouhá byla cesta k vysněnému studiu, kde kromě práce mohou také odpočívat a co v jejich ateliéru nesmí chybět, aby byl dokonale funkční, pohodlný i reprezentativní?
marianne.cz

Bude Yemi druhým Čechem ve vesmíru?

Tím samozřejmě výčet Yemiho aktivit nekončí. Kde vůbec jeho kariéra začala? Narodil se v Liberci otci z Nigérie a české matce. Díky svému multikulturnímu původu zakomponoval do svého umění mnoho různých kultur z regionů z celého světa. Vystupoval v Paříži, Londýně, Barceloně, Los Angeles, Tokyu, Šanghaji, Bombaji a mnohých dalších. Záhy se stal ceněným umělcem, který pracuje jak s renomovanými značkami, tak například s hip-hopovou superstar Kanye Westem. V letošním roce ho ale zřejmě čeká něco nezapomenutelného. Loni byl totiž vybrán, aby se stal členem posádky mise dearMoon, kterou platí japonský miliardář Jusaku Maezawa a stal se tak vůbec prvním českým účastníkem civilního letu k Měsíci. Kdy na palubu rakety Starship od SpaceX nasedne zatím není známo. „Dělám to proto, abych připomněl všem kreativním dětem: Nezáleží na tom, jak svou cestu začnete, ale kam míříte. Dnes dokazujeme, že s fantazií se našemu potenciálu meze nekladou!“ okomentoval životní událost Yemi A.D..

Mohlo by se vám líbit

ANKETA: Vybrat tu nejkrásnější chalupu je oříšek. Dáváte přednost roubence, statku nebo modernímu pojetí? 

Zrekonstruované, novostavby, moderní nebo klasické. Víkendové bydlení, které Češi tolik milují, má desítky podob. Která chalupa je ta vaše vysněná?
marianne.cz
Zdroj článku