Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

George Clooney slaví 63. narozeniny a vypadá stále lépe. Kteří další slavní muži zrají jako víno?

Taky se vám při pomyšlení na George Clooneyho vybaví reklama na Nespresso? A přitom má na kontě spoustu skvělých filmů, které rozhodně stojí za shlédnutí. Tento fešák, jenž 6. května slaví narozeniny, patří k mužům, kteří zrají jako víno. Čím jsou starší, tím jsou atraktivnější. Šediny jim sluší, vrásky jim svědčí a moudrost v očích jim dodává neodolatelný šarm. Kterým dalším slavným pánům roste s přibývajícími roky charisma? Podívejte se do naší srovnávací galerie.

Fešák George Clooney slaví narozeniny 

Když se George Clooney proslavil v seriálu Pohotovost, ihned si vysloužil pověst „hezounka“. To, že byl v roce 1994 pohledný, nikdo nepopírá. Jenže být pouhým krasavcem není to, o čem tu dnes chceme mluvit. Pěkná tvář neznamená, že se dívkám budou ihned podlamovat kolena. Ta opravdová atraktivita a přitažlivost jde ruku v ruce s charismatem a šarmem. Když srovnáme fotografie Clooneyho ze seriálu Pohotovost (1994) a z filmu Dannyho Parťáci 3 (2007), s největší pravděpodobností vás zaujme víc na druhé fotografii. A když pak uvidíte již zmíněné reklamy na Nespresso z posledních let, teprve pak spatříte jeho pravé kouzlo.

Mohlo by se vám líbit

25 fotografií, které dokazují, že Amal a George Clooney jsou stylový pár

Zamilované pohledy, láskyplná objetí i vřelé doteky naznačují, že Amal a George Clooney jsou spolu krátce. Pravdou ale zůstává, že letos oslaví už osm let od první schůzky. Zdá se, že tenhle pár zná tajemství šťastného vztahu.
marianne.cz

Představitel Tonyho Starka zraje jako víno 

Dalším adeptem na muže, jenž zraje jako víno, je Robert Downey Jr., jehož mimo jiné známe jako partnera herečky Sarah Jessicy Parker (Seznámili se v roce 1984 a chodili spolu dlouhých osm let. Hvězda Sexu ve městě ho však nakonec opustila kvůli jeho problémům s drogami). Klíčovou se pro Downeyho ale stala především postava Sherlocka Holmese z roku 2009 a Tonyho Starka z marvelovské ságy Iron Man. Kterému Robertovi byste dala přednost? Přiznáváme, že ve filmu Oppenheimer z roku 2023 už lehce přezrává, nicméně je to jen úžasná práce maskérů. Stále vypadá skvěle. 

Pierce Brosnan je atraktivnější než kdy dřív

Do tohoto seznamu jistě patří i Pierce Brosnan. Samozřejmě, vždy to byl fešák, ale když porovnáme, jak vypadal například ve filmu Cesta kolem světa za 80 dní z roku 1989, jako James Bond ve filmu Zlaté oko z roku 1995 a ve filmu Dnes neumírej z roku 2002, stejně se nám bude nejvíc líbit jako Sam Carmichael muzikálu Mamma Mia z roku 2008 a ještě víc z pokračování, které mělo premiéru v roce 2018.

Jason Momoa vyzrál už jako mladý

Možná jeho fotku zamlada uvidíte poprvé. Nicméně je jasné, že ačkoliv se zatím nejedná o žádného padesátníka, i Jason Momoa už zraje jako víno. Tento charismatický herec si všechny získal především rolí Khal Droga v úspěšném seriálu Hra o trůny a následně rolí Aquamana ve stejnojmenných filmech z let 2018 a 2023. Jsme velice rádi, že postupem času vyzrál do této podoby, která je rozhodně kolena podlamující.

Dwayne Johnson je v padesáti konečně smyslná Skála

Rozhodně nesmíme vynechat ani Dwayne Johnsona, známého jako Skálu (The Rock). Tento vysoký muž se původně věnoval americkému fotbalu a následně wrestlingu. Už v ringu ukázal své showmanství, díky kterému se stal miláčkem publika. Až posléze se začal věnovat herectví. Fanoušky si získal především svým druhým filmem Mumie se vrací, kde ztvárnil Krále Škorpióna tak skvěle, že mu napsali samostatný film. A zrodila se hvězda, která má dnes na kontě spoustu skvělých filmů. Naposledy zazářil ve filmu Jumanji: Vítejte v džungli! Od dob wrestlingu se z něj stal pohledný a smyslný sympaťák, který rozhodně na svůj věk (52 let) nevypadá. 

Podívejte se na muže, kteří zrají jako víno. V galerii najdete názornou ukázku.
Zdroj článku

Související články

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červnovou Marianne se speciálem Cestování

5 důvodů, proč si přečíst červnovou Marianne se speciálem Cestování

Zábava
Dovolenkové čtení 2024: 5 tipů na knihy, které by vám letos neměly chybět v plážové tašce

Dovolenkové čtení 2024: 5 tipů na knihy, které by vám letos neměly chybět v plážové tašce

Zábava
Cestujte s dětmi po Evropě: V těchto 4 městech najdou vyžití malí i velcí

Cestujte s dětmi po Evropě: V těchto 4 městech najdou vyžití malí i velcí

Zábava
Květnový úplněk podle čísel a hvězd: Pozor na zbrklé jednání a následky, které mohou mrzet

Květnový úplněk podle čísel a hvězd: Pozor na zbrklé jednání a následky, které mohou mrzet