Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Jana Plodková a její nejkrásnější modely z červeného koberce. Těšíme se na to, v čem se na KVIFF předvede letos

Její styl se dá označit za jedinečný, zajímavý, minimalistický, zářící, ale i extravagantní. Herečka Jana Plodková patří mezi módní ikony českého showbyznysu, a tak není divu, že se už teď nemůžeme dočkat, v jakém nádherném modelu se letos na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech předvede. V galerii si prozatím připomeňte její nejlepší momenty z červeného koberce.

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je mimo jiné i velkou módní událostí, při které se na červeném koberci předvedou největší hvězdy v těch nejzajímavějších modelech. Některé okouzlí, některé šokují, ale ty herečky Jany Plodkové zpravidla uchvátí. Svou vkusnou umírněností si zachovává grácii, ovšem každý její model je doladěn do nejmenšího detailu a skrývá v sobě zajímavý prvek, či prvky, kterými překvapí.

Mohlo by se vám líbit

JANA PLODKOVÁ: Život chci prožít, ne přežít

Herečka Jana Plodková má pověst módní ikony, ale téhle nálepce se směje. S nadhledem bere nejen módní trendy, ale i přístup ke vztahům, k práci nebo k sobě samé.
marianne.cz

Styl Jany Plodkové je minimalistický i extravagantní 

Díky tomu se dá její styl popsat jako minimalistický a extravagantní zároveň. To dokazuje například moment, kdy si v roce 2018 na sebe na Ceny české filmové kritiky oblékla dlouhé a upnuté žluté šaty, ze kterých jí vycházely blýskavé rukávy. Nebo když na projekci seriálu Osada loňského roku vynesla zajímavý zelený komplet. Vkus této významné české herečky nás baví a věříme, že i nadále bavit bude.

V oblékání se Jana Plodková nerada škatulkuje

Za označení jedné z nejlépe oblékaných českých žen vděčí mimo jiné i svému dlouholetému přátelství s talentovaným scénografem Markem Cpinem, spolupráci se známými módními značkami a také tomu, že ji často na červený koberec půjčují překrásné modely. Opravdu jí nedělá žádný problém čelit nejrůznějším módním výzvám a pod drobnohledem veřejnosti a expertů obstává na výbornou. Podle jejích modelů, se kterými na červeném koberci září, je patrné, že se při oblékání nerada škatulkuje do jedné kategorie a ráda experimentuje s modely nejrůznějších druhů, střihů, délek, textur a barev. Co ovšem na sobě nemá ráda, tak jsou to minisukně, upnuté topy a lesklé punčochy.

Kromě vytříbeného vkusu má samozřejmě také velký herecký talent. Momentálně patří mezi nejobsazovanější herečky, oblíbil si ji například režisér Rudolf Havlík. Právě jeho filmu Ostrov z loňského roku se stala hvězdou. Kromě něj s ním spolupracovala i na snímku Bábovky. Nedávno také zazářila ve filmech Život pro samouky, Němá tajemství nebo Mimořádná událost. Vystudovala JAMU a už od dětství se věnovala herectví, tanci a zpěvu. Po dokončení studia začala její herecká kariéra v divadle Polárka, objevila se v divadle na Fidlovačce a zakotvila v HaDivadle. Na stříbrném plátně se poprvé objevila ve snímku Nejlepší je pěnivá a v dánském dramatu Prag. Tam si jí všiml Jan Svěrák a obsadil ji do role Čárkované ve filmu Vratné lahve. Českého lva získala v roce 2009 za hlavní ženskou roli ve filmu Protektor.

Jana Plodková a její nejkrásnější modely z červeného koberce. V čem se na KVIFF předvede letos?
Zdroj článku

Související články

Životní styl
Single cestování pro ženy: 5 nejbezpečnějších destinací, kde si užijete krásnou přírodu, kulturu i jídlo

Single cestování pro ženy: 5 nejbezpečnějších destinací, kde si užijete krásnou přírodu, kulturu i jídlo

Dům
Minidomek v Jižních Čechách slouží pro útěk před ruchem města

Minidomek v Jižních Čechách slouží pro útěk před ruchem města

Zábava
Kvíz: Herečka Tatiana Dyková slaví narozeniny. Zjistěte, jak dobře znáte její filmové role

Kvíz: Herečka Tatiana Dyková slaví narozeniny. Zjistěte, jak dobře znáte její filmové role

Poradna
Renovace dřeva krok za krokem: Snadno a za pár korun mu vrátíte ztracenou krásu

Renovace dřeva krok za krokem: Snadno a za pár korun mu vrátíte ztracenou krásu