Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Jennifer Aniston a její hvězdné momenty na červeném koberci

Info ikona
Jennifer Aniston

Hollywoodská hvězda Jennifer Aniston oslaví 11. února své třiapadesáté narozeniny. Troufáme si ale tvrdit, že Jennifer rozhodně nestárne a stejně tak nestárne ani její módní vkus.

Už dávno odzvonilo dobám, kdy jsme herečku Jennifer Aniston chtěli oslovovat Rachel Green. Od dob seriálu Přátelé uběhla pěkná řádka let, během kterých se Jennifer rozhodně vymanila ze škatulky "Rachel". Díky bohu! A tak jsme následně mohli Jennifer Aniston obdivovat ve filmech Až tak moc tě nežere, Exmanželka za odměnu, Millerovi na tripu, Svátek matek nebo Vražda na chatě. A s každým novým filmem je neodmyslitelně spjata i jeho slavnostní premiéra s ikonickým červeným kobercem, na který se Jennifer rozhodně umí vyparádit.

Hvězdný styl Jennifer Aniston

Jennifer Aniston, na rozdíl od svých hvězdných kolegyň, nepotřebuje v oblasti módy experimentovat. Jednoduše ví, co jí sluší, a tak ji jenom málokdy potkáte v šokujícím outfitu nebo odvážné róbě. A víte co? Vlastně je nám její přístup sympatický! Ať už se ohlédneme do minulosti nebo si prohlédneme fotografie z nedávných akcí, pokaždé Jennifer Aniston spatříme ve skvěle padnoucích šatech, které podtrhávají její krásu. Povětšinou nedá Jennifer dopustit na šaty v černé barvě, avšak občas udělá výjimku a dá šanci také světle modrým nebo pudrovým róbám.

Zároveň je patrné, že Jennifer Aniston přišla na chuť společenským overalům, jak jinak než v černé barvě, které s oblibou nosí právě na filmové premiéry. V jejím šatníku objevíme také kalhotové kostýmky nebo krátké šaty, které až nápadně připomínají právě styl fiktivní postavy Rachel Green. Nadčasový styl Jennifer Aniston si můžete prohlédnout v naší galerii.

Mohlo by se vám líbit
Mohlo by se vám líbit