Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jennifer Aniston překvapila novým účesem z 90. let. Omládla o roky!

Info ikona
Jennifer Aniston

Ikonický účes 90. let à la Rachel Green miloval snad každý. Trendem posledních let je velký návrat do minulosti, ať už se bavíme o módě nebo účesech. Tímto se řídila i Jennifer Aniston (55), která zkrátila svoje krásné vlasy a pochlubila se fanouškům v prodlouženém mikádu. Podívejte se, jak jí sluší!

Klára Novotná | 27. 02. 2024

Jennifer Aniston se vrací ke svému ikonickému střihu

Na červeném koberci SAG Awards se herečka objevila s moderní verzí svého slavného střihu à la Rachel Green. Ostatně byl to právě seriál Přátelé, díky kterému herečka udávala roky trendy. Její dokonalé opálení, zdravé krásné střihy vlasů, nebo třeba kostýmy bez podprsenky. Mohlo by se zdát, že na sebe chtěla kráska pouze upozornit, ona tím, ale celou dobu bojovala za hnutí Free the Nipple, česky volné bradavky. Sama Aniston je označována za jednu z průkopnic tohoto hnutí a v rozhovoru pro Vogue prozradila, jak tento fakt vnímá. „Nevím, proč bychom se za to měly stydět. Taková prostě moje prsa jsou,“ odpověděla. Ale zpátky k jejím ikonickým vlasům!

Mohlo by se vám líbit

Vlasová evoluce Jennifer Aniston: Od Rachel až po sestříhané vlasy s blond nádechem

Existovaly časy, kdy všechny ženy toužily po účesu à la Rachel Green. V současné době ale neuděláte chybu, když svou kadeřnici poprosíte o účes „na Jennifer Aniston“.
marianne.cz

Aniston se předvedla s novým střihem vlasů

Zatímco její charakteristický účes byl od té doby nazván "The Rachel", Jennifer Aniston překvapila své fanoušky prohlášením, že tento střih nenávidí kvůli údržbě, kterou vyžaduje. Při příležitosti 30. slavnostního předávání cen SAG Awards, které se konalo tuto neděli 25. února, se však herečka objevila s modernější verzí slavného střihu.

Trendem roku 2024 je bob, který si zamilovala i herečka Jennifer Aniston

Víme, že trendem roku 2024 je italský bob, se kterým se pyšní například Zendaya nebo Taylor Swift. Ostatně všechny různé varianty účesu "bob" jsou už několik sezon velkým hitem. Nyní podlehla i Jennifer Aniston, a ačkoliv si vlasy nezkrátila na standardní délku bobu, zvolila jeho delší verzi, která ji omladila a dodala šmrnc. 

Nový střih vlasů Jennifer Aniston
Mohlo by se vám líbit

Kadeřnice radí, jak si pomocí účesu ubrat i několik let

Být “forever young” nemusí nutně znamenat podstupování estetických úprav a plastických zákroků. Opticky si ubrat několik let můžete i tak, že jednoduše změníte styling svých vlasů. Své o tom ví i slavná kadeřnice Inanch Emir, zakladatelka salonu Inanch London, která prozradila jednoduché kroky k tomu, jak svůj vzhled o pár let omladit.
marianne.cz
Zdroj článku