Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Když je móda radost! Prohlédněte si módní evoluci Oprah Winfrey

Info ikona
Oprah Winfrey

Oprah Winfrey rozhodně nepatří k ženám, které potkáte oděné výhradně v černé nebo bílé barvě. Naopak, osmašedesátiletá americká moderátorka zbožňuje výrazné outfity a dokazuje, že s pestrými barvami je život veselejší.

Když se podíváme zpátky do minulosti, zjistíme, že dětství Oprah Winfrey rozhodně nebylo pohádkové. Malá Oprah žila pouze se svou matkou a babičkou, a musela se vypořádat s tím, že rodina nemá dostatečný příjem. Ve svých pamětech Oprah dokonce vzpomíná, že namísto šatů nosila pytel od brambor, za což si od vrstevníků vykoledovala nepříjemný posměch. 

Mohlo by se vám líbit

Možná Oprah neměla nejlepší startovací pozici, avšak jejím největším esem v rukávu byly vědomosti. A tak se Oprah, po mnoha životních peripetiích, nakonec přihlásila na Tennessee State University. Odtud už to byl jenom krůček k práci rozhlasové moderátorky a dlouho na sebe nenechala čekat ani pracovní nabídka z celostátní televize. Z dívky, která nosila bramborový pytel, zažila znásilnění i ztrátu miminka, se rázem stala hvězda první kategorie.

S úspěchem šly ruku v ruce i nápaditější outfity. Zatímco v devadesátých letech nedala Oprah Winfrey dopustit na oversized „pánský“ kostýmek, nové tisíciletí vneslo do jejího šatníku svěží vítr. Zapomenout nemůžeme například na sytě červenou róbu, kterou Oprah oblékla na Legend Ball v roce 2005 nebo upnuté zlaté šaty, v nichž ve stejný rok dorazila na předávání Oscarů.

Oprah Winfrey zjistila, že barvy jí sluší, a tak i v následujících letech volila outfity pestrých barev. Při premiéře filmu The Butler všechny omámila sytě růžovými šaty, naopak na galavečeru Selma rozkvetla díky róbě v levandulovém tónu. Trefou do černého byly také pudrové šaty, které si Oprah Winfrey oblékla na předávání Oscarů v roce 2015. Radost pohledět!

Módní proměnu Oprah Winfrey si můžete prohlédnout v naší galerii.

Módní evoluce Oprah Winfrey
Mohlo by se vám líbit