Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Móda z KVIFFu 2024: Livia Klausová a další dámy, které naprosto zazářily na červeném koberci

Letošní Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech odstartoval včera, 28. června, a to v plné parádě. Již je zvykem, že k zahájení festivalu tradičně patří i červený koberec, po kterém se, stejně jako každý rok, i letos prošly známé osobnosti v těch nejúchvatnějších róbách. Pojďme se společně podívat na dámy s velkým D, které na letošním zahájení KVIFFu naprosto zazářily.

Aneta Akgül | 29. 06. 2024

Livia Klausová v obklopení svých vnoučat

O překvapivý a dojemný moment se letos na červeném koberci postarala bývalá první dáma Livia Klausová, která se zde objevila v obklopení svých tří vnoučat. Tato osmdesátiletá dáma opět všem dokázala, že se umí prezentovat s naprostou grácií. Pro svůj moment na červeném koberci zvolila elegantní černou róbu se spadlými rameny, které lemuje stříbrný detail. Tři vnoučata, která Livii doprovázela, zvolila, stejně jako jejich babička, elegantní modely. Vnučka pro svůj slavnostní příchod oblékla zlaté upnuté šaty, které jí mimořádně slušely, zatímco chlapci zvolili černé obleky doplněné motýlky.

 

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Startuje filmový festival v Karlových Varech. Zjistěte, co všechno o něm víte

Myslíte si, že jste skutečnými znalci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech? Pojďte při příležitosti zahájení 58. ročníku otestovat své vědomosti v zábavném kvízu. Zjistěte, jak dobře znáte přítomnost i minulost jednoho z nejprestižnějších filmových festivalů v Evropě a co všechno víte o významných hostech, které KVIFF přivítal na červeném koberci. Připravte se na cestu plnou hvězd, nezapomenutelných filmových okamžiků a historických milníků.
marianne.cz

Dagmar Havlová vsadila na fialovou

U bývalých prvních dam ještě chvíli zůstaneme. Na červeném koberci se objevila i Dagmar Havlová, tentokrát ve fialové róbě, která jí ohromně slušela. O styling této dámy, která úchvatné šaty vynesla s naprostou grácií, se postaral stylista Filip Vaněk. Pozornost musíme věnovat také překrásným šperkům, které celkový look nádherně doplnily. Diamanty poseté doplňky s tmavě fialovou barvou šatů zkrátka vytvořily dokonalou módní symbiózu.

 

Mohlo by se vám líbit

Úchvatná móda z červeného koberce ve Varech 2024: Maxová vynesla jedinečnou róbu

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je nejen filmovou a kulturní událostí, ale také módní. Páteční podvečer se nesl ve znamení slavnostního zahájení letošního, již 58. ročníku festivalu. Po červeném koberci se prošly desítky hvězd, tak se společně s námi pojďte podívat na ty nejkrásnější róby, které jsme na nich letos viděli.
marianne.cz

Zuzana Donutilová jako Audrey Hepburn

Zuzana Donutilová, manžela oblíbeného herce Miroslava Donutila, letos vsadila na elegantní klasiku, kterou připomínala půvabnou Audrey Hepburn. Jednoduché černé šaty končící téměř u kotníků z dílny Beaty Rajské doplnila o elegantní černé rukavičky, které dodaly outfitu pořádný šmrnc. Outfit přivedl k dokonalosti masivní perlový náhrdelník, náramek a náušnice, které dodaly Zuzaně tu pravou jiskru.

 

Jana Švandová v elegantní černé

Se svým manželem po boku se na červeném koberci objevila oblíbená herečka Jana Švandová, tentokrát v černé róbě od české návrhářky Martiny Pipkové Loudové. Ačkoliv je střih šatů velmi jednoduchý, šaty působí velmi elegantním a ladným dojmem. Není pochyb o tom, že herečce sedly jako ulité. Co se týče detailů, vsadila na naprostou klasiku, kterou byla rudá rtěnka a nehty ve stejné barvě. Zkrátka - v jednoduchosti je krása, což Jana Švandová na červeném koberci jednoznačně potvrdila.

Mohlo by se vám líbit

Modely šatů na červeném koberci, které vyvolávají diskuzi

Každoročně se na přelomu června a července rozsvítí červený koberec v plné kráse, když po něm procházejí dámy v nádherných šatech a páni v elegantních smokinzích ze světa showbusinessu. Róby, které si ženské celebrity vybírají pro své významné vystoupení na festivalu, bývají často nápadité a zcela dechberoucí a některé naopak vyvolávají rozpor mezi vkusem či nevkusem. Prohlédněte si modely, které v minulých letech vyvolaly největší vlnu kontroverzních názorů.
marianne.cz

Andrea Bartošková v úchvatné zlaté róbě

Manželka prezidenta Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, Jiřího Bartošky, Andrea, se na červeném koberci letos objevila v překrásných zlatých šatech se zajímavými detaily připomínající lístky rostlin. Šaty pochází z dílny Mirky Talavaškové a obě dámy se tímto modelem rozhodně trefily do černého. Jelikož jsou šaty samy o sobě poměrně výrazné, doplnila je pouze jemnými šperky, které celkový look krásně doladily.

 

Podívejte se na dámy, které naprosto zazářily na červeném koberci
Zdroj článku

Související články

Móda
Jak se obléct na rande: Tipy na outfity na romantické pikniky i vášnivé večery

Jak se obléct na rande: Tipy na outfity na romantické pikniky i vášnivé večery

Móda
Trendy doplňky pro léto 2024: 4 módní detaily, které vám vylepší i ten nejjednodušší outfit

Trendy doplňky pro léto 2024: 4 módní detaily, které vám vylepší i ten nejjednodušší outfit

Móda
V létě 2024 obujte boty, na které nedaly dopustit Audrey Hepburn ani Marilyn Monroe. Kačenkové podpatky jsou letos překvapivě trendy

V létě 2024 obujte boty, na které nedaly dopustit Audrey Hepburn ani Marilyn Monroe. Kačenkové podpatky jsou letos překvapivě trendy

Móda
Do parného horka i do klimatizace: 3 outfity, které jsou vhodné ven i do kanceláře

Do parného horka i do klimatizace: 3 outfity, které jsou vhodné ven i do kanceláře