Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Módní hit list Veroniky Arichtevy: „Doba covidová a mateřská mě naučily utrácet hlavně online.“

Info ikona
Veronika Arichteva

Na Letních shakespearovských slavnostech ji uvidíme jako Perditu v Zimní pohádce, na Instagramu Veronika Arichteva (36) aktuálně inspiruje rekonstrukcí starého domu. Co má herečka v šatníku?

Eliška Vrbová | 14. 07. 2022

Co právě teď nejčastěji a nejradši nosíte?

Doba covidová a mateřská mě naučila nosit teplákovky, ale pomalu se vzpamatovávám a ráda vytáhnu něco jiného, víc ženského, co jsem víc já. Takže džíny, bílé triko, tenisky a sako nebo křivák. 

Jaké máte ráda značky?

Zara, Massimo Dutti a COS, tam se mi líbí. Ráda si obléknu i něco od Mi Fashion Label a dost často nosím náš merch 3v1.

Který kousek 3v1 je váš nejoblíbenější? ?

Na léto budeme mít troje nové šaty a myslím, že mě budete potkávat jenom v nich. Chystáme také bikiny ušité z látky, kterou jsme si navrhly.

Módní oblíbenci Veroniky Arichtevy

Máte radši nákupy online, nebo v klasických obchodech?

Opět doba covidová a mateřská mě naučily utrácet hlavně online. Se synem jsem zkusila jít do kabinky dvakrát a potřetí už tu chybu neudělám. Ale dost mi to chybí. Ty štendry plné všeho, co si chci zkusit a mám čas si to zkusit.

Změnilo vám mateřství nějak uvažování o módě?

Už tak často nenosím bílou, to je pravda, ale snažím se oblékat stejně jako předtím, než jsem se stala mámou Luky. Už dřív jsem měla ráda pohodlné věci, takže jsem si na sezení na pískovišti nemusela nakupovat nové. Spíš teď víc než sobě nakupuju jemu. Naštěstí mě ještě nechává, abych si ho oblékala podle sebe. A mě to hrozně baví. Až přijde doba obrázkových triček s oblíbenými postavičkami, tak si beru dovolenou. (smích)

Křivák považuji za kus oblečení, který zachrání jakýkoli outfit. Stejně jako kvalitní kabelka.

Máte nějaký módní vzor? 

Miluju styl a práci návrhářky Ivany Mentlové. Na její fotky a outfity dokážu koukat a obdivovat je hodiny. A taky mě moc baví, jak se obléká Monika Marešová. Umí to. 

Co je váš „signature look“?

Bývala to výrazná rtěnka, teď je to spíš vysoký drdol ve stylu vstala a šla.

Co byste si nikdy neoblékla?

Kytky, velké nabírané rukávy, bokovky s croptopem dohromady, vlastně ani zvlášť, boty s hodně vysokým podpatkem, maskáčové cokoli a plavky s tangovými kalhotkami – s ohledem na ostatní. 

Mohlo by se vám líbit

Exkluzivní reportáž z budoucího domova Veroniky Arichtevy

marianne.cz

Zdroj: Autorský článek