Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Módní hit list Veroniky Khek Kubařové: „Na online nákupy si zatím zvykám. Radši mám, když si můžu oblečení ohmatat.“

Info ikona
Veronika Khek Kubařová

Hraje Ofélii v Hamletovi na Letních shakespearovských slavnostech a také nebude chybět v nové české komedii Přání k narozeninám. Co ráda nosí Veronika Khek Kubařová (35)?

Eliška Vrbová | 8. 08. 2022

Co právě teď nejčastěji a nejradši nosíte?

Lacláče, které jsem si už několik let přála, ale říkala jsem si, jestli už v nich nebudu trapná. A teď jsem si řekla: „No a co, jestli budeš. Prostě si je kup!“ (smích) Mám i oblíbené zelené šaty ze sekáče. A musím se přiznat, že jsem nadšená z módy teplákovek. Hlavně na doma a na výlety. Miluju černou teplákovku od Happy Nature.

Jaké další značky máte ráda?

Snažím se už několik let upřednostňovat lokální značky a ideálně i materiály. Ale nejsem v tom stoprocentní. Kromě Happy Nature mám ráda Petru Wagner, Vandyhadry, Lazy Eye, Kousek, Green butik. Ale mám i pár kousků z běžných řetězců.

Jaký je váš ideální outfit na léto? 

Bavlněné volné dlouhé šaty.

Máte v šatníku nějaké kousky spojené s konkrétními příběhy?

Bohužel mám hodně oblečení spojeno s konkrétní situací a náladou, s jakou jsem to pořizovala. Když mám něco spojené s něčím negativním, posílám to dál s touhou, ať to jinému přinese lepší chvilky.

Máte nějaký módní vzor? 

Líbí se mi styl Ani Geislerové. Ve světě vévodkyně Kate.

Sledujete trendy? 

Spíš tak po očku, jsem v tom zpožděná. Chytnu každý trend spíš až na konci. Ale hlavně se snažím mít šatník nadčasový, aby po pár měsících kousky ze skříně nemusely pryč. Teď jsem nadšená z trendu kombinace výrazných barev. Říkám tomu „na kraslici“.

Který kostým vaší filmové nebo divadelní role byl nejblíž vašemu vlastnímu stylu?

Kostýmy v pohádce Tajemství staré bambitky 2, ale to se bohužel zrovna nenosí. Ne, to trochu žertuju, i když něco pravdy na tom je. Milovala jsem i kostýmy v Lidicích a v televizním filmu Dívka a kouzelník – válečnou a meziválečnou módu.

V jakém outfitu se vám nejlépe tancuje?

V bavlněném trikotu na míru od Petry Wagner a v kraťáskách s našitou sukýnkou, taktéž od Peti. Nebo v bavlněných legínách