Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Módní hitlist Barbory Jánové

Na obrazovkách je k vidění jako Sylva v seriálu Slunečná, herečka Barbora Jánová ale účinkuje také Divadle AHA! a taky jste ji mohli vidět v televizní soutěži Survivor a seriálu Ordinace v růžové zahradě. Co má v šatníku a kam chodí nakupovat?

Eliška Vrbová | 7. 02. 2022

Co právě teď nejčastěji a nejraději nosíte?

Nejradši mám boty martensky nebo vasky, jsou super do jakéhokoli počasí. Hodí se ke všemu, klidně i k elegantním věcem, které trochu shodí, líbí se mi, že jsou takové punkové. K nim volnější svetr nebo mikinu, kabát a jednobarevnou čepici. Nosím spíš oversized věci, do kterých se můžu zachumlat. 

Kde nejraději nakupujete?

Dlouho jsem nenakupovala, zrovna nedávno jsem si říkala, že si musím doplnit šatník. Ale většinou je to Zara nebo se snažím hledat nějaké české značky. Mám ráda ODIVI, od nich mám mikinu a tu zbožňuju. Potom třeba Vandy hadry, obchůdek Kuráž, oblečení na cvičení Dhaara a Kinoko, Alpha Industries, e-shop Freshlabels a určitě neopovrhnu secondhandy. Koukala jsem také na NILU, tu bych chtěla vyzkoušet. 

Můj styl je pohodlná móda a minimalistické šperky. Mám ráda období, kdy můžu věci vrstvit.
Mohlo by se vám líbit

Módní hitlist Veroniky Hejlíkové

Má za sebou hvězdnou modelingovou kariéru, nyní se svým manželem Lukášem Hejlíkem spolupracuje na projektech LiStOVáNí a Gastromapa. Co ráda nosí Veronika Hejlíková?
marianne.cz

Co je klíčový kousek vašeho šatníku?

Už několik let mám černou kabelku a nosím ji pořád. Je to česká značka EGGO. Chtěla bych si u nich koupit ještě nějaký batůžek. Ta kabelka drží, mám ji pět nebo šest let a vůbec to na ní není poznat.

Vozíte si nějaké módní úlovky i z cest do zahraničí?

V Brooklynu v New Yorku jsem si na takovém design marketu koupila šaty, které jsou udělané ze zipů. Byly hrozně drahé a měla jsem je na sobě asi jen dvakrát. Tenkrát jsem v nich šla na Halloween za čarodějnici. Je to takový kousek, na který jsem hrdá, sice je nevytáhnu pravidelně, ale mám je ráda.

Máte něco aktuálně na módním „wishlistu“?

Hezkou, univerzální bundu, kterou můžu vzít večer do divadla i přes den „na lítačku“. Mám ráda, když věci můžu navzájem kombinovat, protože nerada vymýšlím složité outfity. Vyhovuje mi, když můžu sáhnout tady pro košili nebo tričko, tady pro kalhoty, tady pro mikinu, navzájem to zkombinovat, a sedí to k sobě.

Bez čeho nevyjdete z domu?

Bez krému na ruce, rtěnky a kabelky EGGO. Někdy mám batoh i kabelku, abych měla věci po ruce. Je malinká, ale ne zas tolik a vejdou se do ní všechny důležité věc

Mohlo by se vám líbit

Jste připraveni na návrat kabátu à la Penny Lane?

Najděte videokazetu s filmem Na pokraji slávy (Almost Famous) a připomeňte si Kate Hudson v roli Penny Lane. Rázem totiž zjistíte, jaký typ zimního kabátu se téměř po dvaadvaceti letech vrací na módní scénu.
marianne.cz

Související články

Dům
Minidomek v Jižních Čechách slouží pro útěk před ruchem města

Minidomek v Jižních Čechách slouží pro útěk před ruchem města

Zábava
Kvíz: Herečka Tatiana Dyková slaví narozeniny. Zjistěte, jak dobře znáte její filmové role

Kvíz: Herečka Tatiana Dyková slaví narozeniny. Zjistěte, jak dobře znáte její filmové role

Poradna
Renovace dřeva krok za krokem: Snadno a za pár korun mu vrátíte ztracenou krásu

Renovace dřeva krok za krokem: Snadno a za pár korun mu vrátíte ztracenou krásu

Tradice
Naši předci se snažili bouřky zahnat. Měli způsob i proti krupobití

Naši předci se snažili bouřky zahnat. Měli způsob i proti krupobití