Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Módní hit list Veroniky Kašákové: „Bokovky už znovu nosit nebudu.“

Info ikona
Veronika Kašáková

Založila nadační fond, vydala dvě knížky a otevřeně mluví o dětství stráveném v dětském domově. Jak modelce Veronice Sovadina Kašákové (33) mateřství proměnilo šatník a které značky má nejradši?

Eliška Vrbová | 6. 06. 2023

Jaký je váš ideální outfit na začátek jara?

Šaty, saka a kabáty. Teď se k tomu možná přidají i sukně, začaly se zase nosit, tak na to se moc těším.

Jaké máte ráda značky? Kde nejraději nakupujete?

Zrovna teď mám velmi oblíbenou značku Anamé, kde pořizuju šaty, košile a kabáty. A potom On the Boat, ta recykluje staré oblečení a dělá z něj moderní, šmrncovní outfity jako moje milovaná saka a společenské kalhoty, které můžete nosit i k teniskám. S autorkami těchto značek mám blízký vztah a mám je moc ráda. Basic věci nakupuju v konfekci, vzhledem k mateřství teď většinou online.

Ovlivnilo mateřství nějakým způsobem váš styl?

Než abych měla pefektní make-up, na což nemám čas, je pro mě důležité, aby má pleť, vlasy a nehty vypadaly zdravě, abych byla upravená. V mateřství vítám, že se nemusím tolik líčit. (smích)

Mohlo by se vám líbit

Co právě teď nejčastěji a nejraději nosíte?

Kvalitní domácí outfity. Nevadí mi si i na doma koupit něco hezkého, protože tím, že jsem na mateřské, tak jsem v teplákách, legínách a lněných kalhotách velmi často. Naposledy jsem si koupila lněné tepláky z e-shopu Wildmoon.

Máte něco aktuálně na „wishlistu“?

Sháním kvalitní velký batoh, který se bude hodit ke každému outfitu. Mám syna se speciální dietou, kterému musím neustále nosit svačiny a obědy v krabičkách, a tak mě asi dlouho neuvidíte s kabelkou.

Je něco, co byste si nikdy neoblékla?

Říká se nikdy neříkej nikdy, ale poslední dobou se zase objevují bokovky a ty se opravdu zatím nosit nechystám, ani mé postavě nelichotí.

Mohlo by se vám líbit

Který trend vás momentálně nejvíc baví?

Teď sleduju od začátku seriál Sex ve městě a líbí se mi, jak se móda opravdu neustále vrací. Baví mě zvonáče a saka, ale spíš kvůli tomu, že mi sluší a že se v nich cítím dobře.

Co vám nesmí chybět na cestách?

Moje kosmetika, protože péče o pleť je pro mě priorita, a pak dudlíky pro mého syna.

Bez čeho nevyjdete z domu?

Bez skřipce na mé husté vlasy, skřipec mám pořád po ruce.

Co nosí Veronika Sovadina Kašáková?
Zdroj článku