Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Móda

Šaty s pletenou vestou: módní trend, díky kterému přežijete aprílová rána

Info ikona
Šaty

Už během letošní zimy jsme propadly pleteným vestičkám, které nás zahřály, a navíc vypadaly stylově. Naštěstí se pletených vest nemusíme vzdávat ani během jara nebo chladných letních večerů. Skandinávské influencerky totiž dokazují, že kombinace vesty a letních šatů je dokonalá!

Promotion
Promotion
Alžběta Rybářová | 22. 04. 2021

Ráno chladno, odpoledne teplo! Jarní počasí je zrádné a rozhodně není jednoduché vymyslet outfit, ve kterém nebudete při cestě do práce mrznout a v odpoledních hodinách hicovat. Přesto ideální aprílový outfit existuje! Světu o něm daly vědět skandinávské influencerky a módní blogerky, které propojily dva trendy kousky – pletené vesty a letní šaty. Výsledkem je stylový outfit, ve kterém se budete cítit pohodlně.

Jak vestičku nosit?

Ano, severské státy si sice často spojujeme s minimalismem a neutrálními barvami, avšak v posledních letech nám Skandinávky dokazují, že hra s barvami jim nedělá sebemenší problém. Nebojte se tedy oblíbené letní šaty se vzorem doplnit o vestu ve výrazné barvě. Krok vedle neuděláte ani s pestrobarevnou vestou, která vašemu outfitu dodá na hravosti. A pokud se bojíte velké divočiny, pak nic nezkazíte nesmrtelnou kombinací černých nebo hnědých šatů se šedou pletenou vestičkou.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion