Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Šaty s pletenou vestou: módní trend, díky kterému přežijete aprílová rána

Info ikona
Šaty

Už během letošní zimy jsme propadly pleteným vestičkám, které nás zahřály, a navíc vypadaly stylově. Naštěstí se pletených vest nemusíme vzdávat ani během jara nebo chladných letních večerů. Skandinávské influencerky totiž dokazují, že kombinace vesty a letních šatů je dokonalá!

Ráno chladno, odpoledne teplo! Jarní počasí je zrádné a rozhodně není jednoduché vymyslet outfit, ve kterém nebudete při cestě do práce mrznout a v odpoledních hodinách hicovat. Přesto ideální aprílový outfit existuje! Světu o něm daly vědět skandinávské influencerky a módní blogerky, které propojily dva trendy kousky – pletené vesty a letní šaty. Výsledkem je stylový outfit, ve kterém se budete cítit pohodlně.

Jak vestičku nosit?

Ano, severské státy si sice často spojujeme s minimalismem a neutrálními barvami, avšak v posledních letech nám Skandinávky dokazují, že hra s barvami jim nedělá sebemenší problém. Nebojte se tedy oblíbené letní šaty se vzorem doplnit o vestu ve výrazné barvě. Krok vedle neuděláte ani s pestrobarevnou vestou, která vašemu outfitu dodá na hravosti. A pokud se bojíte velké divočiny, pak nic nezkazíte nesmrtelnou kombinací černých nebo hnědých šatů se šedou pletenou vestičkou.

Mohlo by se vám líbit
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit