Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Sex ve městě se vrací: Připomeňte si nesmrtelné outfity Carrie a jejích kamarádek

Info ikona
sex and the city

Už 22. června přistane na streamovací platformě pokračování seriálu And Just Like That. Čekání na premiéru druhé řady seriálu, ve kterém se opět objeví Carrie, Charlotta a Miranda, si zatím můžeme zkrátit prohlížením těch nejlegendárnějších outfitů z původního seriálu Sex ve městě.

Eliška Vrbová | 16. 06. 2023

Legendární kožich v kombinaci s lodičkami Manolo Blahnik, topy a šaty ozdobené masivní květinou, růžové šaty Oscar de la Renta, komplet s tylovou sukní Dior, kabelka Fendi Baguette, šátek Hermès uvázaný ve vlasech v kombinaci s růžovými řasenými šaty,... A tak bychom mohli pokračovat. Některé outfity ze seriálu a následně i dvou filmových pokračování Sexu ve městě se staly už naprosto ikonické a nezapomenutelné. Stylistka Patricia Field, která mimochodem pracovala i na seriálu Emily in Paris, vytvořila kreace, které inspirovaly zástupy žen, aby se nebály v módě experimentovat.

Mohlo by se vám líbit

Ikonické looky

Kromě outfitů Carrie Bradshaw samozřejmě nesmíme zapomenout ani na Mirandu, Samanthu a Charlotte. Možná si vzpomenete na epizodu Fuj faktor (The Ick Factor), kde Miranda shání svatební šaty, prodavačka jí stále nabízí bílé nebo světle růžové a Miranda i vzhledem k tomu, že nesnáší společensky nastavená klišé, a navíc má dítě, hledá naprostý opak. Nakonec se za Steva Bradyho vdává v sametovém kompletu ve vínové barvě, což k atmosféře podzimního New Yorku a Mirandiným zrzavým vlasům krásně ladí.

Looky Samanthy Jones leckdy mluví samy za sebe. Přes den úspěšná byznysmenka, večer femme fatale se odráží i v outfitech, jako jsou monochromatické looky, zářivě barevné kostýmky a v protipólu vyzývavé šaty s hlubokými výstřihy. Naopak styl Charlotte je ztělesněním její tak trochu usedlé povahy, a tak sice nosí značky zvučných jmen, jako je Burberry nebo Prada, ale nijak zvlášť si s jejich stylingem nevyhraje. To ovšem neznamená, že její styl nemůže i tak být skvělou inspirací.

Nezapomenutelné outfity ze Sexu ve městě
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku