Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Slavíme Den matek. Které jsou nejstylovější matky a dcery současnosti?

Info ikona
Matky

U některých dvojic téměř nepoznáme, která z nich je matka a která dcera, a jen těžko se dá rozhodnout, která z nich je stylovější.

Eliška Vrbová | 8. 05. 2022

Geny nelžou! Přesně tohle nám vyvstane na mysli ve chvíli, kdy si prohlédneme slavné maminky a jejich dcery. Ať už jde o Lily-Rose Depp a Vanessu Paradis, Zoë Kravitz a Lisu Bonnet, Kaiu Gerber a Cindy Crawford nebo Reese Witherspoon a Avu Elizabeth Phillippe, pokaždé před námi stojí dvě osobité ženy, které si jsou podobné nejen vzhledem, ale také uměleckým talentem nebo stylem oblékání.

Nejstylovější matky a dcery současnosti

Reese Witherspoon a Ava Elizabeth Phillippe

Nevěříte? Skvělým důkazem je již zmiňovaná herečka Reese Witherspoon a její dcera Ava Elizabeth Phillippe. Stačí totiž zapátrat ve filmovém archivu a rázem zjistíte, že Ava vypadá téměř stejně jako její maminka Reese Witherspoon v době, kdy hrála Elle Woods ve filmu Pravá blondýnka. Aktuálně sice Ava dala přednost růžovým vlasům před blonďatými, přesto rysy v obličeji napovídají, že je dcerou hollywoodské herečky.

Mimochodem, zdá se, že Reese má se svou dcerou nadstandardní vztah, který by jim kdejaká matka s dcerou mohly závidět. „Všechno nejlepší k narozeninám mé sladké holčičce... promiňte... myslím mou dospělou dceru! Slovy se nedápopsat, jak jsem na tebe hrdá. Vyrostl z tebe neobyčejný člověk, kterému tolik záleží na světě. Mám takové štěstí, že jsi mi rozsvítila život. Miluju tě, Avo,“ napsala Reese Witherspoon v září loňského roku, kdy Ava oslavila 22. narozeniny.

Zdroj: buzzfeed.com

Mohlo by se vám líbit