Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Svítivě zelený kabát: Překvapivý hit zimy, který nosí Kate Middleton i Hailey Bieber

Info ikona
Kabát

Ulice jsou plné postav v béžových, černých, hnědých nebo šedých kabátech. Pokud ale nechcete splynout s davem, pořiďte si letos v zimě kabát v trošku netradičním odstínu, ve svítivě zelené barvě.

Všimli jste si, že se oblékáme podle počasí? Zatímco v létě bez problému sáhneme po topu v kanárkově žluté barvě, v zimních měsících automaticky volíme kousky v neutrálních barvách. A tak od listopadu do února splýváme v tmavých kabátech nejen s davem, ale také se zamračeným počasím. Naštěstí se zdá, že v letošním roce potkáme v ulicích mnoho žen, které se zamilovaly do aktuálního trendu, tedy svítivě zelených kabátů.

Mohlo by se vám líbit

Svěží vítr ze severu

Za duchovní matku svítivě zeleného kabátu můžeme považovat severskou značku Ganni, která ve své aktuální kolekci představila vlněné sako v barvě připomínající limetku nebo jablko odrůdy Granny Smith. Rázem se do tohoto kousku zamilovala americká zpěvačka Hailey Bieber, která ho oblékla v kombinaci s mini sukní.

Dlouho na sebe nenechaly čekat ani světové influencerky. Například Blanca Miró Scrimieri si sako Ganni vzala k plisované černé sukni, naopak Annabel Rosendahl ho „vytáhla“ k džínám. Zdá se, že zelená učarovala také aristokratské kruhy. V zeleném saku jsme totiž před nedávnem mohli zahlédnout vévodkyni z Cambridge. Mimochodem, není žádným tajemstvím, že její zelené sako pocházelo z konfekčního řetězce Zara.

Zelená je dobrá

Pokud chcete letošní zimě dodat na barevnosti, zkuste se v obchodech podívat právě po zelených kabátech. Nikde není psáno, že musíte sáhnout zrovna po barvě à la Ganni. Skvělou službu vám udělají také kabáty v olivové nebo smaragdové barvě. V případě, že se nechcete držet při zemi, můžete se poohlédnout také po zelených kostkovaných kabátech, které způsobí, že se za vámi na ulici každý ohlédne.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit