Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Týdenní horoskop od 1. - 7. května: Býky čeká romantika, Pannám nic nevyjde a Rybám prospěje práce rukama

První májový týden přinese krásné dny, ale i zvýšenou citlivost, která bude důsledkem zatmění Měsíce. To připadá na 5. května. Připravte se na to, že některé situace můžete prožívat intenzivněji, než obvykle, což ale nebude na škodu. Co čeká na zrozence právě vašeho znamení? Nahlédněte do našeho zábavného horoskopu.

Zuzana Heralová | 1. 05. 2023

Beran

Energie budete mít sice dost, ale pozor, abyste ji nevypotřebovali naráz. Vyčerpání by se vám teď určitě nehodilo. Práce bude v tyto dny velmi důležitá, protože dostanete příležitost ukázat své schopnosti a kreativitu. Zdraví by mělo být stabilní, ale pamatujte, že dobrý spánek a vyvážená strava jsou alfou a omegou všeho. Stejně tak se snažte být co nejvíce v přírodě. Využijte každé příležitosti projít se a načerpat potřebnou energii.

Býk

Můžete mít pocit, že máte všechno pod kontrolou, ale pak vás zaskočí maličkost, s níž jste nepočítali. Důležité projekty proto plánujte se zvýšenou pečlivostí. Nebojte se hledat nové příležitosti a výzvy, v těchto dnech jsou tomu hvězdy nakloněny. Polovina týdne vás, díky postavení Venuše, zastihne v romantickém rozpoložení. Chvíle s vaším partnerem si tak můžete užít opravdu naplno.   

Blíženci

V těchto dnech budete mít vyloženě potřebu být ve společnosti lidí. Samota není to, co by vám dělalo dobře. Chcete se bavit, povídat si a dozvídat se něco nového. Stejně tak zatoužíte poznat nové lidi. Mohlo by se vám stát, že potkáte člověka, který bude takříkajíc vaší krevní skupinou a v budoucnu ovlivní váš život. Koncem týdne bude příznivá doba pro uspořádání večírku, oslavy nebo grilovací party.

Mohlo by se vám líbit

Měsíční horoskop na květen: Kdo si bude užívat lásku a kterému znamení se bude život měnit k lepšímu?

Květen přinese hned ze začátku velmi silné energie, za kterými bude stát částečné zatmění Měsíce a současně i jeho úplněk. I když to může být náročné, pomohou vám odpoutat se od všeho, co už nefunguje. Díky romantické Venuši a pečujícímu Raku ale najdete své lepší já. Co čeká v květnu zrozence právě vašeho znamení? Nahlédněte do našeho zábavného horoskopu.
marianne.cz

Rak

Zaskočit by vás v těchto dnech mohla zvýšená senzitivita. Více než kdy jindy se budete dojímat, řešit vztahy, dělat emotivní závěry a možná i trochu hysterické scény. Nic si nevyčítejte, i tyto emoce jsou v pořádku a nechte jim volný průběh. Skvělé bude ventilovat je pomocí fyzické aktivity, ideálně intuitivním tancem. Dobře vám udělá ale i opačná poloha, a to meditace nebo hudební lázeň.

Lev

Místo abyste si užívali s partnerem romantiku, budete zažívat chaos a nedorozumění. Nepůjde o nic zásadního, ale přeci jen to prověří vaše schopnosti umět ustoupit a udělat kompromis. Ne každé vaše rozhodnutí je to nejlepší. Chaos a stres bude v tomto týdnu obecně vaším tématem. Nesnažte se stihnout všechno, není to možné. Naplánujte jen to nejdůležitější a zbytek přesuňte na další dny.

Panna

Věci vám půjdou sice skvěle od ruky, ale na plánování moc nesázejte, i když ho máte v povaze. Nevyjde skoro nic, co byste chtěli, ale neznamená to, že je to špatně. Vždyť víte, že všechno se děje ve správný čas. Snažte se teď ten svůj věnovat nejen sami sobě, ale hlavně rodině. Především děti ocení to, že mají vaši pozornost. Užijte si s nimi třeba procházky přírodou, sport nebo si prostě jen povídejte.

Mohlo by se vám líbit

Tarotskop na květen: Štíři budou pod šťastnou hvězdou, Blížence budou trápit emoce. Zjistěte, co čeká právě vás

Čas lásky, květen, je tu. Podíváme se do karet, abychom zjistili, komu tento čas nadělí to nejlepší, co ve svém květnovém zasnění má. A na co si máme dát pozor, abychom si tento laskavý čas jarního rozpuku nepokazili?
svetzeny.cz

Váhy

Harmonie a stabilita. To je to, co nejvíce hledáte a oceňujete ve svém životě. A teď byste se jich konečně mohli dočkat. Těšit se můžete i na kreativitu a nápady, které by vás mohly posunout i v pracovní rovině. Pokud jde o vztahy, zejména začátkem týdne budete mít potřebu trávit co nejvíce času se svým partnerem. Udělají vám vyloženě dobře romantické chvíle. Buďte v tomto směru iniciativní, vyplatí se to.

Štír

Více než kdy jindy byste měli pečovat o své zdraví. Znamená to nejen zajít na preventivní prohlídku, ale hlavně dbát na zdravější životní styl. Dobře vám teď udělá, když odlehčíte jídelníček a dáte si třeba i pár dní detoxu. Ocení to nejen vaše pleť a zažívání, ale nebude vám pak dělat problém svléknout se do plavek. Dobře vám udělají pravidelné aktivity v přírodě, třeba jen běh nebo procházky.

Střelec  

V těchto dnech se vyplatí držet se známého rčení „mlčeti zlato“. Zejména v práci by se vám nemusela sdílnost příliš vyplatit. Dostanete ale příležitost ukázat své schopnosti a konečně začít pracovat na projektu, který vám dává smysl. Koncem týdne vás mohou překvapit trochu adrenalinové zážitky spojené s výlety do přírody. Ve výsledku se vám to bude líbit a užijete si to.

Mohlo by se vám líbit

Rostlina, která zdobí zahrady: Když zlato začne kvést...

Žluté bambule z okvětních plátků. Tak lze popsat květy zákuly či kerie japonské. Keře, jemuž pro zářivý jas říkají Němci japonské zlaté kvítí. Mohutně kvete šlechtěný druh, přírodní je skromný, ale stejně pronikavě zlatožlutý.
marianne.cz

Kozoroh

Pozor na to, jak se budete v těchto dnech prezentovat navenek. Mohlo by se totiž přijít na to, že ve skutečnosti si myslíte něco jiného, než děláte. Stůjte si za svým za všech okolností. Více než kdy jindy bude důležité „netlačit na pilu“ a brát všechno s lehkostí. Svou pozornost a energii teď dávejte nejen sobě, ale také svým blízkým, kteří to ocení.

Vodnář

Jste svobodomyslná a kreativní duše a to se v tomto týdnu projeví naplno. Nápadů, jak vyjádřit sami sebe, máte plnou hlavu. Než se pustíte do něčeho nového, ujasněte si, zda vám to skutečně dává smysl a bude to mít návaznost i na další aktivity ve vašem životě. Pozor si dejte na finance. Mohla by vás teď dostihnout třeba nezaplacená pokuta nebo nedoplatek na finančním úřadu či ve zdravotní pojišťovně.  

Ryby

Následující dny pro vás budou trochu zatěžkávací zkouškou. Zatmění Měsíce, které připadá na 5. května, bude náročné zejména pro vaši citlivou povahu. Buďte proto co nejvíce v kontaktu s realitou a nepřemýšlejte příliš o duchovních věcech. Raději dělejte manuální práci, ať to bude úklid, mytí oken nebo třeba sázení kytek na zahradě.    

 

 

 

 

Zdroj článku

Související články

Zábava
Kvíz: Znáte základní anglické fráze? Otestujte své znalosti před letní dovolenou v zahraničí

Kvíz: Znáte základní anglické fráze? Otestujte své znalosti před letní dovolenou v zahraničí

Móda
Umění oblékat se originálně a šik z druhé ruky: Jak pořídit luxusní outfit za pár korun

Umění oblékat se originálně a šik z druhé ruky: Jak pořídit luxusní outfit za pár korun

Cestování
Dovolená v Brazílii: Tanečnice Veronika Lálová vybírá nejkrásnější místa, která stojí za návštěvu

Dovolená v Brazílii: Tanečnice Veronika Lálová vybírá nejkrásnější místa, která stojí za návštěvu

Rodina a děti
Jak podpořit mladého sportovce k vítězství: Nejdůležitější je týmová spolupráce rodičů

Jak podpořit mladého sportovce k vítězství: Nejdůležitější je týmová spolupráce rodičů