Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Týdenní horoskop od 31. července do 6. srpna: Lvi dokončí důležitý úkol, Váhy budou mít sklon lenošit a Střelci vyřeší problém ve vztahu

Info ikona
Horoskop

Začátek srpna přinese silné energie super úplňku, který se odehraje ve znamení vzdušného Vodnáře. Dejte si pozor na lehkomyslnost a unáhlená rozhodnutí, kterých byste mohli litovat. A co konkrétně čeká na zrozence právě vašeho znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Zuzana Heralová | 30. 07. 2023

Beran

Toužíte po svobodě, ale na druhou stranu máte tendenci ji druhým brát. Nesnažte se k sobě nikoho připoutat. Pamatujte, že co není vaše, stejně neudržíte a co má být s vámi, zůstane za všech okolností. Zaměřte se na sebe, dělejte věci, co vás baví a zkuste povolit veškeré sevření, tlak a zarputilost. Mohly by se projevit na vašem fyzickém těle napětím a bolestmi hlavy.

Býk

Vaším tématem může být v těchto dnech lítost nad rozhodnutím, které jste udělali v minulosti. Přestaňte se trápit, protože co se stalo, nevrátíte. Je to minulost, kterou je třeba přijmout. Ptejte se sami sebe, co dobrého pro sebe můžete udělat dnes. Dovolte si pustit do vašeho života radost, stačí třeba jen maličkosti. Jděte s dětmi na zmrzlinu, zacvičte si, pusťte si pohodový film. Pečujte o sebe.

Blíženci

Možná máte pocit, že je u sousedů tráva zelenější a ostatní se mají lépe než vy. Až se budete litovat, že nemáte všechno, po čem toužíte, pomyslete spíše na to, co máte. Prociťte vděčnost za všechno, co vám možná přijde samozřejmé, ale druzí by za to dali všechno ona světě. Vděčnost je jedna z podob sebelásky, na které teď zkuste vědomě pracovat.

Mohlo by se vám líbit

Studie o „motýlech v břiše“: Jsou znakem opravdové lásky?

Když se člověk zamiluje, pociťuje v žaludku jakési příjemné chvění plynoucí ze vzrušení a nervozity. A není se čemu divit, možná potkal svou drahou polovičku. Ačkoliv je pocit „motýlů v břiše“ jistým znamením, jak se ohledně toho druhého cítíte, má své fyziologické vysvětlení. Vědci objasňují, co přesně znamená a kdy na něj dát.
marianne.cz

Rak

Na obzoru se mohou objevit problémy v rodině, zejména v ženské linii. Visí ve vzduchu nějaká nedořešená záležitost s dcerou, matkou, nebo snad babičkou? Co můžete udělat pro to, abyste záležitost uzavřeli? Klíčem je otevřená a upřímná komunikace, kterou podporuje postavení planet, zejména energie Merkuru. Pokud si netroufnete na osobní rozhovor, svěřte vše, co máte na srdci, třeba písmenkům.

Lev

Zejména koncem týdne je naděje, že se vám podaří uzavřít nějaký projekt, kterému se už delší dobu věnujete. Soustřeďte se na to, co cítíte, že potřebujete dotáhnout do konce a dosud se vám to nedařilo. Představte si, jak se vám uleví, až za tím budete moci zavřít dveře a posunout se dál. Nespěchejte a netlačte na sebe, dost možná bude stačit udělat i menší krůčky.

Panna

Končí období, kdy jste se přizpůsobovali druhým a mysleli jen na to, jak je udělat šťastné. Nebojte se bouchnout do stolu a začít dávat sami sebe na první místo. Skvělou příležitostí může být třeba výlet nebo nějaká cesta, kterou uskutečníte sami. Dovolte si mít čas jen sami pro sebe. Nabije vás to potřebnou energií. Pamatujte, že ve Vesmíru je vše o rovnováze.

Mohlo by se vám líbit

Bydlení podle horoskopu! Víme, co které znamení potřebuje ke štěstí

Máte rádi pořádek, eleganci, nebo potřebujete především útulný domov? Napoví to o vás datum narození a znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili. Jak je to s vašimi blízkými?
marianne.cz

Váhy

Letní dny vás mohou svádět k lenošení, ale pozor, abyste nedokládali povinnosti, které za vás nikdo neudělá. Hlídejte si zejména termíny v práci, kde byste se mohli dostat brzy do potíží. Naopak dny volna se snažte užívat si opravdu naplno, aktivně. Raději odsuňte úklid a vyrazte na výlet, k vodě nebo kamkoli, kde vám bude dobře a budete se cítit lehce a svobodně.

Štír

Stojíte na rozcestí, kde vás čeká velké rozhodnutí. Sice si namlouváte, že nevíte, kterou cestou se máte dát, ale není to tak. Ptejte se sami sebe: „Co bych udělala, kdybych se nebála.“ „Co mi říká moje srdce?“ Vsaďte na svou intuici, která vás povede tam, kde máte být. Důvěřujte sami sobě a nenechte si do ničeho povídat. Nikdo jiný za vás váš život nežije. Jste zodpovědní sami za sebe.

Střelec

Vaším tématem bude tento týden partnerský či milostný vztah. Pokud cítíte, že potřebujete něco dořešit, udělejte to. Možná budete překvapeni, jak hladce a jednoduše se vyřeší problém, který vám už dlouho leží v hlavě. Čím déle jste ho odkládali, tím více měl možnost narůst. Uvědomte si, co cítíte a podle toho jednejte. Intuice vás povede správným směrem.

Mohlo by se vám líbit

Magický svět Anouk Pantovoly strhne vaši pozornost

Nizozemská umělkyně rodným jménem Anouk de Groot vytváří jedinečný pohádkový svět inspirovaný východní Evropou. Její panenky a originální dekorace na zeď svou dynamikou připomínají magické obrazy Marca Chagalla. Zapomeňte na všední starosti a poslechněte si příběh těchto jedinečných dekorací.
marianne.cz

Kozoroh

Zkuste mít odstup od problémů, které se vás netýkají. Nepouštějte se do řešení záležitostí, jež vám nepřísluší. Zbytečně plýtváte svojí energií a pouštíte si do života negativní myšlenky. To, co si způsobili druzí lidé svým jednáním, ponechte na nich. Pouze pokud vás někdo požádá o pomoc, neodmítejte to. Jinak dávejte věcem volný průběh. Bude se vám žít mnohem lehčeji a svobodněji.

Vodnář

Míváte tendence svalovat vlastí chyby na druhé. V těchto dnech se tento váš nešvar ukáže v jasném světle. Máte možnost se od tohoto starého vzorce chování oprostit a konečně začít jednat jinak. Přiznejte si, kde máte slabiny, proč chyby děláte a začněte na nich pracovat. Pomůže vám to jak v mezilidských vztazích, ale posune vás to i v pracovní rovině.  

Ryby

Planety radí, abyste si dali pozor na intriky. Pokud je ve vašem okolí někdo, komu úplně nedůvěřujete, dejte si dobrý pozor na to, co říkáte. Pozor na svěřování věcí, které opravdu nechcete, aby vedlo široké okolí. Intriky mohou souviset s oblastí vaší kariéry. Někdo si může dělat zálusk na vaše místo nebo se chce zalíbit vedení. Ke kolegům mějte raději odstup.   

Zdroj článku