Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Známé dcery slavných tatínků: Jsou půvabné a úspěšné. Kam až to dotáhly?

V mnoha rodinách to bývá tak, že dcera je tatínkova holčička. Jinak tomu není ani u slavných otců, jejichž dcery zdědily očividně krásu po mamince a talent právě po tatíncích. Kam až to dotáhla Anna Julie Slováčková, co dnes dělá mladá Charlottka Gottová a čím zaujala veřejnost dcera Tomáše Dvořáka? Prohlédněte si galerii úspěšných dcer.

Charlotte Ella Gottová – dcera pěvecké legendy Karla Gotta

Když světlo světa poprvé uviděl dojemný hudební klip s ještě dojemnější písní Srdce nehasnou, kterou nazpívali společně Karel Gott a jeho talentovaná dcera Charlottka, mnohým ukápla při poslechu duetu slzička (a poté, co nás mistr navždy opustil, vyteklo celé moře slz). Od té doby uplynulo už pět let a Charlotte Ella Gottová oslaví na konci dubna své 18. narozeniny. Vystoupila na dvou koncertech Pocta Karlu Gottovi a tatínka zastoupila v duetu s Darou Rolins Zvonky Štěstí. Na veřejnosti ani sociálních sítích se téměř neukazuje, přesto se v posledním ročníku Český slavík umístila překvapivě vysoko.  

Natálie a Denisa Grossovy – dcery politika Stanislava Grosse

Dcery zesnulého politika Stanislava Grosse Denisa a Natálie jsou obě také velmi talentované muzikálové zpěvačky. Natálie už má za sebou řadu hlavních rolí jako například Galindu v muzikálu Čarodějka nebo Sáru v muzikálu Ples upírů, za kterou byla nominovaná na cenu Thálie. Přezpívala i slavnou píseň Ivety Bartošové Léto a objevuje se v televizních seriálech. Denisa kromě zpěvu také především tančí a fotí.

Anna Dvořáková – dcera herce Jiřího Dořáka

Dceru herce Jiřího Dvořáka a herečky Báry Munzarové Aničku sladuje na sociálních sítích přes milion lidí. Podle svých slov se její obsah zaměřuje především na humor, Harryho Pottera a tematiku spojenou s Marvel filmy. Ráda by se přestěhovala do Ameriky a absolvovala tam kurz herectví, ke kterému měla vždy hodně blízko. Vzhledem k tomu, že kromě jejích slavných rodičů má i slavné prarodiče, Luďka Munzara a Janu Hlaváčovou, často se prý potýká s tím, že kolem ní lidé vidí jen samou protekci. Přestěhování do USA by tento problém vyřešilo. 

Čtěte také: Slavné české matky a dcery. Znáte všechny tyto dvojice?

Jejich jména jsou zvučná samostatně, jelikož každá z nich má svou vlastní úspěšnou kariéru. V některých případech ve stejném odvětví, v jiných v trochu odlišném. Možná jste si tak tyto ženy nikdy nespojili, přitom sdílí jedinečné pouto mezi matkou a dcerou.

Anna Julie Slováčková – dcera muzikanta Felixe Slováčka

Anička Slováčková je bezpochyby jedna z největších bojovnic. Talentovaná zpěvačka a muzikálová herečka, dcera významného muzikanta Felixe Slováčka a Dády Patrasové, již podruhé bojuje ve svých 28 letech s rakovinou. Každopádně zpívá a hraje jako divá. Střídá divadelní prkna a s kapelou jezdí neustále po celé České republice.

 

Marta Jandová – dcera zpěváka a frontmana kapely Olympic Petra Jandy

A když už jsem u těch dcer, co zdědily talent po svých otcích, nesmíme zapomenout ani na Martu Verner, známou především jako Martu Jandovou. Výborná zpěvačka a moderátorka měla ve čtvrtek 4. dubna koncert, na kterém s ní sice nevystoupil její táta, ale zastoupil ho její synovec, saxofonista Petr Janda ml. Jandovic rodina se zkrátka hudebně celá povedla.

Dcery slavných tatínků
Zdroj článku

Související články

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červnovou Marianne se speciálem Cestování

5 důvodů, proč si přečíst červnovou Marianne se speciálem Cestování

Zábava
Dovolenkové čtení 2024: 5 tipů na knihy, které by vám letos neměly chybět v plážové tašce

Dovolenkové čtení 2024: 5 tipů na knihy, které by vám letos neměly chybět v plážové tašce

Zábava
Cestujte s dětmi po Evropě: V těchto 4 městech najdou vyžití malí i velcí

Cestujte s dětmi po Evropě: V těchto 4 městech najdou vyžití malí i velcí

Zábava
Květnový úplněk podle čísel a hvězd: Pozor na zbrklé jednání a následky, které mohou mrzet

Květnový úplněk podle čísel a hvězd: Pozor na zbrklé jednání a následky, které mohou mrzet