Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Hvězdná posila seriálu Koruna! V páté řadě si zahraje Philippine Leroy Beaulieu

Info ikona
Philippine Leroy Beaulieu

Zatímco pro francouzské filmové publikum je Philippine Leroy Beaulieu už dlouhá léta zárukou hereckého umu, do celosvětového povědomí se tato francouzská herečka dostala až díky seriálu Emily in Paris. Zdá se ale, že její účinkování v mezinárodních seriálových vodách nekončí, a tak se na Philippine Leroy Beaulieu můžeme těšit také v páté řadě seriálu Koruna.

Patříte k milovníkům seriálu Koruna? Pak zřejmě netrpělivě vyhlížíte pátou řadu, která diváky zavede do divokých devadesátých let. A nedílnou součástí tohoto časového období je také rozvod princezny Diany s princem Charlesem, a následná tragická událost, která se udála v pařížském tunelu.

Poslední hodiny života princezny Diany zavedou diváky k Monique Ritz, vdově po hoteliérovi Charlesi Ritzovi, kterou v seriálu Koruna ztvární Philippine Leroy Beaulieu. „Byla to velmi malá role, ale přesto to bylo zábavné. Jsem opravdu šťastná, že jsem mohla být součástí natáčení. Každý díl seriálu je jako malý film. Scénář je neskutečně dobře napsaný,“ řekla Philippine Leroy Beaulieu pro časopis You.

Mohlo by se vám líbit

Osudná Paříž

Vzhledem k tomu, že Philippine Leroy Beaulieu ztvárnila hoteliérku Monique Ritz, je pravděpodobné, že se na „place“ setkala s herečkou Elizabeth Debicki (princezna Diana) a Khalidem Abdallou, který si v páté řadě seriálu Koruna střihl roli filmového producenta a obchodníka Dodiho Al-Fayeda. Připomeňme, že skutečná princezna Diana měla s Dodim intimní vztah, který vyvolal doslova paparazzi šílenství. Bohužel, právě skrývání před vlezlými fotografy vedlo k tragické autonehodě v pařížském tunelu, při které zemřela princezna Diana i Dodi Al-Fayed.

(Ne)známá Philippine Leroy Beaulieu

I když pro českého diváka není Philippine Leroy Beaulieu příliš známá, rozhodně patří k francouzským hereckým špičkám. Svou první filmovou příležitost dostala od režiséra Rogera Vadima, a to ve filmu Surprise Party. Následně zazářila ve snímku Trois hommes et un couffin, díky kterému si vysloužila nominaci na cenu César pro nejslibnější herečku. Za pozornost stojí také její titulní role ve francouzském filmu Natalia, který byl v roce 1988 promítán na filmovém festivalu v Cannes.

Philippine Leroy Beaulieu dokonce prorazila i ve Spojených státech amerických v mini seriálu Mistral's Daughter. Pravdou ale zůstává, že do mezinárodního povědomí se dostala až díky roli Sylvie v seriálu Emily in Paris, který si odbyl premiéru na sklonku předloňského roku. Od té chvíle je Philippine Leroy Beaulieu vyhledávanou francouzskou herečkou, jejíž charisma vyniká nejen na plátně, ale také v soukromém životě.

Zdroj: you.co.uk

Mohlo by se vám líbit